Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hahó! Ez természetes vagy...

Hahó! Ez természetes vagy betegség?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és gyakran maszturbálok. Körülbelül két éve és azt vettem észre, hogy nemi szervem balra görbül és enyhén barnul. Mindig tiszta a kezem. Szüleim azt mondják normális, de szerettem volna tapasztaltabb személyektől érdeklődni. Van köze az önkielégítéshez? Lehet-e betegség, esetleg tökéletesíthető vagy valóban természetes? Van köze az önkielégítéshez?
2015. ápr. 30. 19:18
 1/6 Las Vegas válasza:
Az igen.. A nadrágodban tedd a másik oldalra..
2015. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Nem vagyok fiu de ha sokat tsebhokizol annak elobb utobb meglesznek a kovetkezmenyei ( nem esik le a farkad nyugi, csak hamar elsulsz majd ha szexre kerul a sor)

En ugy tudom, meg tanultam hogy minden ferfi penisze gorbul kicsit mivel a vagina se sik egyenes. A szine hat azt ha a szuleid azt mindjak rendbeb van es nem akar leesni szerintem is normalis. Valamiert ahogy nottok azon a teruleten sotetedik a bor.

Szoval nyugi!

18/L

2015. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ja természetes a görbülés , és pont ellenkezö irányba görbül mint amilyen kézzel csinálod :D
2015. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Enyhe fokú görbülés természetes. És az hogy barnul az is természetes. A serdülőkorban szokott a pénisz bőre sötétedni. És végre egy tizenéves, aki a vélt vagy valós intim problémáját a szüleivel beszéli meg előbb! Továbbra is légy bizalmas a szüleiddel, hiszen ők is a legjobbat szeretnék neked. Tehát bízz bennük!
2015. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

A masztinak semmi köze sincs az elhajláshoz,de szinéhez sem,ne dőlj már be az ebben járatlan válaszolóknak .

Egyátalán nem betegség egyik sem.Ha részletesebben érdekel a dolog privibe meg írom .

2015. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk eléggé érdekes, hogy az előző (58%-os) kommentelő MINDEN itteni kérdezőre privátban is ráír, képet kér tőlük, vagy látatlanban javasol, de sok esetben meg facebook-ra invitálja őket, és ezt mindenkinél megteszi! Áá, ez így egy kicsit se gyanús!
2015. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!