Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális ha egyik éjjel...

Az normális ha egyik éjjel azt álmodtam hogy elmegyek a wc-re pisilni (elég hosszan) és egyszercsak már az ágyba ment? 14 éves vagyok.

Figyelt kérdés

2015. máj. 16. 07:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Arra ébredtem hogy fogom a péniszem és az ágyba pisilek. Ugyanígy vizeltem az álmomban is. Ez normális?
2015. máj. 16. 08:11
 2/9 anonim ***** válasza:

előfordul ha túl sokat ittál és az ingerre nem ébredsz fel, így könnyít magán a szervezeted beindul a tudatalattid h kielégítse a vizelési ingert

este ne igyál sokat és mennyel a mosdóba

2015. máj. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Háát.. végülis normális, de ahogy kettes mondta előtte menj pisilni alvás előtt :D
2015. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Normális. Volt ismerősöm, aki azt álmodta hogy kimegy pisilni a mosdóba, majd reggel arra kelT, hogy éjszaka belepisilt a konyhában lévő szemetesbe.
2015. máj. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez most fordult először elő. Szerintem most is ettől az álomtól. Többet valószínűleg nem fog előfordulni. :D
2015. máj. 16. 10:22
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért 14 évesen ágyba vizelni nem teljesen normális.
2015. máj. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

kedves 6-os ez normális dolog nem arról van szó h állandóan bepisil az illető csak arról h lefekvés előtt sokat ivott v vlmilyen vízhajtó hatási italt (kóla, tea) megtelt a hólyagja

ha erről nem ébred fel az illető akkor azt álmodja h a wc-én van ez az agy normális reakciója mély alvásban ha feszül a húgyhólyag ha az utcán vlkinek nagyon kell és már nem bírja tartani akkor rohan vlhova ahol tud könnyíteni erről van itt szó, nem arról h nem szobatiszta

sőt olyan is van h vizet folyatnak vlki mellett mikor álmodik, v vízbe teszik a kezét bepisil ez a szervezet normális reakciója

2015. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem gondolom hogy kórosnak mondható a dolog .Nagyon mélyen aludhattál,és még az a védekezési reflex sem lépett életbe ,ami ilyenkor a férfiaknál már bekövetkezik,a merevedés .

Merevedéskor nem tudunk pisilni,sokan meg ezzel magyarázzák a reggeli merevedésüket is .A pisilési ingertől lesz kemény .Bárkivel megeshet,maradjunk annyiban .Még a 6 OS VÁLASZOLÓVAL IS !

2015. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
9-10 éves koromba pont ugyanezt álmodtam! Mintha tényleg wc-znék és közben bepisiltem XD XD XD
2015. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!