Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek ezek ellen?

Mit tegyek ezek ellen?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, másfél hónapja van barátnőm (ő az első). De van egy dolog ami nagyon zavar. Ha csókolózom vele, vagy csak simogat pár percig, vagy elég ha chaten "olyan" dolgokról beszélünk, akkor egy kicsi spermium kifolyik akár lankadt álapotban is! Nagyon zavaró és kellemetlen érzés. De elötte is felfedeztem hogy maszturbáció közben hamar elélvezek, ami baj lehet majd szex közben. Miért vannak ezek a tünetek? Mit tehetnék ellenük?

2015. máj. 16. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az nem spermium, hanem előváladék, más néven kéjcsepp. Bár lehetnek benne kis számban spermiumok is. Teljesen természetes, azért van, hogy mint természetes kenőanyag, megkönnyítse a behatolást. Hogy jobban csússzon. A lány is benedvesedik.


A hamar elélvezés már nagyobb probléma, de egy gyakorlással lehet rajta segíteni. Gyakorold az ejakuláció késleltetését azzal, hogy hirtelen másra gondolsz és közben elszorítod a farkadat.

2015. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor az előbbi probléma az normális? Mert akárkit megkérdeztem annak nem voltak ilyen tünetei.

Az utóbbit pedig gyakorlással lehet fejleszteni?

2015. máj. 16. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó választ kaptál az 1 es től .A te nemi szervezeted tökéletesebben műödik,mint a megkérdezetteké .Semmit sem kell ellene tenni ,hisz ez a természetes reakció a dolgokra .
2015. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm a válaszokat :D
2015. máj. 16. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!