Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az konditermi edzés befolyásol...

Az konditermi edzés befolyásolja a péniszt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy még fejlődne a farkam és én tömeget növelek akkor az befolyásolhatja a fejlődésben? Szterodiot nem használok. Csak tömegnövelő port. Azért gondoltam ezt mert úgy halottam hogy ha valaki elhizott akkor annak kisebb a farka,és én tömegnövelésnél hízni fogok.. ebből következtettem rá de lehet hülyeség amit írtam. Mit gondoltok?

2015. máj. 16. 11:32
 1/5 anonim válasza:
Igen hülyeség XD
2015. máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Titusztitusz ***** válasza:
A testépítő edzés valóban növeli némileg a férfitag méretét, csak nem azon okokbol, amire te gondolsz...A jelenség magyarázata az az, hogy a testépítő edzés (Azaz nem a szteroidok, meg az egyébb kiegészítők fogyasztása...)jelentősen fokozza a tesztoszteronszintet az illetőnél, és emiatt érzékelhető mértékben növekedni szokott az illető libidója, illetve szexuális késztetései...Ezen utóbbi két tényező pedig magával hozza a nemes testrész még erőteljesebb duzzadását is alkalomadtán, amit "hímtagnövekedésként" is lehet megfogalmazni, vagy érzékelni...
2015. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség amit a 2 es irt . A péniszben nincs izom,akkor ???
2015. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
semmi köze hozzá. nem lessz se nagyobb se kisebb a test edzéstöl senkinek a afrka, ha hizik is valaki, aki edz, nem hályasodni fog. a nagy hastol látszik kisebbnek a pénisz, de csak látszik,,,,nem megy össze mert valaki pl. elhizik, a test edzés meg edzett, sports alkatot fejleszt ki, ugy hogy a kérdésedre a vlasz...hogy nem növekedik vagy megy össze a pénisz.a tested lessz vonzobb, szexibb ...a péniszed meg merad kicsi vagy nagy...olyan amekkora volt edzés elött.
2015. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Titusztitusz ***** válasza:
A csudát marad olyan edzés után a pénisz mint előtte...Úgy látom nemsokat értettetek abbol, amit írtam fentebb...A TESTÉPÍTŐ EDZÉS egyik pozitív eredménye az az, hogy megfelelő intenzitásu(!!) edzés után a szervezetben MEGNŐ A TESZTOSZTERONSZINT...Éshát ennek a hormonnak nemcsak anabolikus hatása van az izmokra, hanem SZEXHORMONKÉNT IS MŰKÖDIK...Éshát ha valami fickónak mondjuk edzés előtt némileg alacsony volt a tesztoszteronszintje, hát edzés után bizony igencsak meg tud "fickósodni" az ilyen illető...Akinek meg megfelelő szintü volt addig is a tesztoszteronszintje, az meg KÜLÖNÖSEN ERŐS szexuális hangulatba tud kerülni az edzés hatására megemelkedett tesztoszteronszinttöl...Éshát ha ADDIG mondjuk "átlagos méretüre" duzzadt ama nemes testrésze, hát...A kiadós edzés után MÉG NAGYOBBRA fog duzzadni az a bizonyos "szerszám" a többlet tesztoszteron hatására...(Mivel a szexuálisan felajzott szervezet MÉGTÖBB VÉRT FOG BELEPUMPÁLNI mint azelőtt...)És ráadásul az illető még az addiginál erősebb szexuális késztetést is szokott gyakran érezni...Szóval higgyétek el, úgy van a dolog pedig ahogy írtam itt is, és fentebb is...Ha valakinek ezzel ellentétes tapasztalatai lennének, akkor ez csak úgy lehetséges hogy NEM VOLT MEGFELELŐEN INTENZÍV az edzése...
2015. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!