Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire befolyásolja a...

Mennyire befolyásolja a cigizés az edzést?

Figyelt kérdés
Dohányzok lassan 1 éve, viszont soha nem szívtam el 1 dobozt 1 nap max 7 szál volt 1 nap átlagosan napi 1-2-t szoktam. Holnaptól elkezdek kondizni. Mennyiben befolyásolja, az edzést ez az 1-2 szál? Ha nagyon, akkor természetesen le fogom rakni.

2015. jan. 11. 09:07
 1/4 - palilaci - ***** válasza:
Akkor nagyon. Jobban jarsz ha lerakod. Egyebkent nap par szal nem befolyasol szinte semmit, viszont ha kemenyebb dohanyos lennel csökkenne a tüdőd kapacitasa ergo n birnad az intenziv edzest és az erekre sincs jó hatassal így romlana a tapanyagellatas.
2015. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Napi két szálnak egyébként sincs semmi értelme, tedd le a franba, addig amíg rá nem szoksz!!

Palilacinak igaza van, a dohányosok szuflával nem bírják az edzést, az utolsó pár ismétlésnél van jelentősége.

2015. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem csak az edzést, az életet befolyásolja.... hosszú távon elkezd elhalni a tüdőszöveted...csökken a légzőfelület,stb. én azt íratnám minden dobozra: dohányzás helyett eddzél...ennél jobbat nem tehetsz magaddal
2015. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 évig cigiztem, volt hogyha megzavartak edzés közben is kimentem ragyujtani aztán folytattam (ne is kérdezzétek milyen motivációból tettem így) szerencsére már egy éve csak nagyon hébe-hóba cigizek. nem volt nehéz de a sport motivált (inkább a futás mint az edzés) viszont nagyon hálátlan feladat bagós múlttal vo2maxot növelni vagy bármiféle eredményt elérni, most tedd le amíg nem okoztál nagy kárt magadban
2015. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!