Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok és kicsi a...

14 éves vagyok és kicsi a péniszem mit csináljak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 00:18
 1/9 petizacc ***** válasza:

Törődj bele!

Mit csinálnál...

Vagy fogd satuba és hátrálj!

2015. máj. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt még elég sokat fog nőni, mire eléred a felnőttkort, másrészt nagyon sok fiú hiszi, hogy kicsi arra, ami egyáltalán nem kicsi.
2015. máj. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csabikám, 14 éves vagy, holnap suli, éjfél után már rég aludnod kéne, azt csináljad.


Én meg 21 vagyok, és olyan helyzetbe jutottam, hogy még csak nem is nőtt péniszem, nemhogy nagy, még kicsi se, na én mit csináljak most?

2015. máj. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mégis mekkora? Miből gondolod hogy kicsi? Amire eddig kellett használni arra elég nagy. Ami másra szeretnéd használni akkorra még sokat nő hidd el. Nem lesz vele probléma. Főleg meg ne 14 évesen.
2015. máj. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit te nagyon kicsinek gondolsz,1-2 éven belűl már az átlagos méretü lesz .
2015. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy kicsi

15/F

2015. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Várj még pár évet.
2015. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mêg nőhet.


Írnod kellene a fejlettsêgedről!

(magasságod,szőrösödés mikor kezdődött el,sperma van már?,apud magassàga,mekkora a péniszed ha áll,és ha ernyedt)



Ezekből tudnánk következtetni,mert lehet csak későnérő vagy és pár év múlva kezdesz el hirtelen fejlődni.


Sokak aki pl a te korodba alacsonyabbak az átlagnál,azok sokszor később szőrösödnek, később lesz spermájuk,kicsi a pénisz méretük,de amint megnyúlnak magasságra a péniszük is megnő.


Meg fejlettségben,méretben mást várunk és máskêpp is mutat egy 155-160 cm és 170 cm magas 14 éves gyerek.

Egy 155-160 cm gyereknêl a 10 cm pénisz mereven se olyan pici,mert a magasságához arányos méret,de 170 cm magasnál már picinek tűnik

2015. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Shenrom25 válasza:
Nekem állva 6vm és hozzá teszem 27 éves vagyok nsot akkor itt mi a teendö? mert még sexelni sem birok....
2021. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!