Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért ilyen nagy a mellem? (kép)

Miért ilyen nagy a mellem? (kép)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én egy 14 (most lettem nem rég) éves fiú vagyok, és az a gondom, hogy fiú létemre nagyok a melleim. Kövérnek nem nagyon mondanám magam, inkább olyan középosztály. 170 centi vagyok 66 kilóval. Most nyáron szeretnék elkezdeni futni, súlyzózni. Amikor kezdődik az iskola akkor meg elkezdek kézilabdázni. Szerintetek le tudom mozogni, vagy már csak a műtét segít? :( Ezen a képen nem én vagyok, de hasonlít az én mellemre.

enhance-plastic-surgery.com.au/wp-content/gallery/gynaecomastia/l2.jpg

Baloldali sajnos.



2015. máj. 30. 14:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

a te korodban a hormonok durva játékokat tudnak játszani,sok fiúnak a szervezete több női hormont termel így olyan lesz mintha melle nőne,sajnos nem lehet tudni kinél mikor múlik az el,van akiknél pár hónap de van akiknél pubertás végén csak 18-19 évesen.



Ha erről van szó,akkor ezt nem szokták meg műteni,azért menjél el a háziorvosodhoz nyugodtan és kérd meg hogy tapintsa át a melled.


a képet valóban nem lehet megnézni.

2015. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Scav ***** válasza:

Nekem sikerült megnézni a képet, a többiek vagy sügérek, vagy nem vették észre, hogy két sor a link, nem egy :D

És lehet a http kettőspont per per is kell elé, ha nem akarja megenni a böngésző.

Ez hormonprobléma, de sokszor a pubertás is okoz ilyet, szóval valószínűleg simán kinövöd! Addig ellensúlyozásképp súlyzózni kéne. Fekve nyomás padon, fekvőtámasz, minden, ami a mellizmot erősíti. Így megnövekedik, de keményebb lesz az "alap" és kevésbé lesz nőies kinézete.

2015. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hat bocsi...de ha 170 cm vagy 60 kg kene legyel.....ez a normalis.es ha fogysz fogysz mellbol is :)
2015. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!