Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros foltok a péniszemen,...

Piros foltok a péniszemen, gomba lehet az oka?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, az utóbbi 1 héten kezdődött, hogy a péniszemen kb fél centis kis piros pöttyök vannak, a makkomon is és hámlik egy kicsit a bőr róla. Viszketni is szokott a makkom illetve más szaga van neki( ilyen halszagú, pedig rendszeresen mosom) 2 napja kezelem Candibene-Tevá-val de talán még nem láttam javulást, vagy ugyan olyan mint volt. Esetleg váltsak Canesten-re vagy mit ajánlotok?

2015. jún. 2. 12:33
 1/4 Zsani vagyok válasza:
Szia, sztem gomba, a barátnődtől kaptad el, írtad hogy eddig nem.volt csak most jött ki nem régen, akkor tudd hogy a barátnőd is el kapta valakitől..
2015. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne kísérletezz! Mutasd meg egy bőrgyógyásznak!
2015. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, én is gombára gyanakszom. Viszont a foltokat annyira nem lehet látni de ott vannak és gyakran viszket.
2015. jún. 2. 12:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Tuti hogy gombásodás van .
2015. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!