Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fordyce foltok és pöttynyi...

Fordyce foltok és pöttynyi péniszpapulák?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom hogy régi a téma, nah de... Már több mint 1 éve vettem észre hogy a péniszemen fordyce foltok jelentek meg.. Eleinte nem nagyon érdekelt, ám utóbbi időben nem tesz jót az önbecsülésemnek. Szóval elszeretném tüntetni őket. Olvastam, h van valamilyen lézeres kezelés.. az érdekelne h ez a bizonyos lézeres kezelés pénzbe kerül v vmi..., meg vannak házi technikák is (bőr kiszárítása az érintett területen..).. És az érdekelne, h mitől alakulhattak ki ezek a bizonyos pöttyök? Mert rendszeresen betartom a higiéniát.Egyébként azt olvastam h teljes ártalmatlanok, csak eztétikailag csúnyák.... Aztán, ami nagyon lesokkolt, a pöttynyi péniszpapulák a makkom peremén, amit MA vettem észre... Úgy néz ki, mintha gombás lenne a makkom pereme, de még kezdeti stádiumban vannak, nem annyira észrevehető...Ezzel nem tudom mit kezdjek..Egyáltalán mik ezek? Mitől alakultak ki ezek?Hogyan lehet eltávolítani? Elég visszataszító és undorító szerintem...Szóval mindenképp eltávolítatnám...ORvosok vagy áldozatok vagy akárki akinek tapasztalata volt e téren, kérem segítsen...ja és link h miről is beszéltem [link] Köszönöm előre ha elolvastad és tudtál segíteni.. 17/F

#pénisz #esztétika #Fordyce #péniszpapulák #hashtag legem van (lol:D)
2015. jún. 2. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek mind veleszületett dolgok .Mivel ártalmatlanok ,ezért gyógyszert sem kisérleteztek ki rá .Ez nem a higénia benem tartása miatt van.Mivel nem betegség Tb támogatás nincs is a lézeres eltávolítására .Magán klinikákon foglalkoznak vele .Elégborsos áron.
2015. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aahhh ez em bíztató..és a ''gombás'' makk ? :O
2015. jún. 2. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ami a makkod peremén van, annak Pearly Penile Papules a neve (magyarul gyöngykagyló papula). Így több információt találhatsz róla, mint ezen a fantázianéven.
2015. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Thenkszjú
2015. jún. 3. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!