Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátomnak fitymaszűkülete...

A barátomnak fitymaszűkülete van. Hogy kell szex közben bánni vele? Mire kell figyelnem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Erre 1 megoldás van, a megszüntetése .Te talán érzed mikor fáj neki .
2015. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Orvos.
2015. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Először urológushoz kellene fordulnia! Amíg nincs megoldva a fitymaszűkülete, ne szexeljetek, mert fájdalmat vagy sérülést is okozhatsz neki!
2015. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
53%
Nekem is fitymaszükületem van,és egyáltalán nem fáj ha erősebben huzomgatom sem.(Mondjuk én még nem szexeltem)Szerintem szex közben nem éri a fitymát olyan nagy húzóerő..(síkos a környezet).
2015. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Hát pedig fájni fog, tapasztalat. Kezeddel azért más a dolog, jobban kontrollálható, hogy meddig húzod.
2015. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MDlee válasza:
25%
Attól is függ, hogy mennyire van szűkülete. Nem biztos, hogy muszáj orvoshoz vinni. Meg kell kérdezni, hogy menyire fáj neki az aktus közben, és aztán eldöntitek mi legyen.
2015. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Milyen mértékű fitymaszűkülete van?

Ernyedten és merev állapotban a péniszről mennyire lehet a fitymát hátrahúzni?


A sexet felejtsétek el egyenlőre!

Ha erenyedten simán hátra tudja a fitymáját húzni,mereven félig akkor meleg vízben próbálja meg a fitymáját tornáztatni,hátrahúzogatni pár hét alatt is javulást eredményezhet.


De legjobb lenne ha urológushoz menne el vele.

2015. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kèrdezd meg tõle,fáj neki? Vagy szègyenled feltenni a kèrdèst?

Nekem lankadt állapotban sem jön hátra a bõr(csak 1-2mm t) ès nem fájt soha huzogatásnál.

2015. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!