Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fájdalmat okozó megtelt...

Fájdalmat okozó megtelt herék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomnak elég komoly kínja van. Több orvosnál járt, de még pszichológusnál is, nem segített egyik sem. 5 éve nincs barátnője és hát nem tud "segíteni magán". Ha magának csinálja, akkor szinte semmi nem jön ki. Nekem nem rég barátom lett, így én már nem tudok segíteni rajta...

2015. jún. 7. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esküszömm nem értem, hogy ki kinek a barátja, meg kinek nem, de ha ennyire szíveden viseled a barátod sorsát, akkor csináld neki te.
2015. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsilány, téged jól átvert a palánkon, jóhogy nincs barátnője, mikor te füttyszóra kivered neki mindenféle kötelezettség nélkül. Mégha valóban van is ilyen baja- amit kétlek- akkor is a megoldás evidens, szerezzen barátnőt.
2015. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben kell az önkielégítés, de ha így nem megy neki szerezzen magának nőt. Mivel neked lett barátod így más felé kell evezzen, nyilván téged akar becserkészni teljesen egyértelműen. Persze ilyen létezik hogy megtelnek a herék és fáj neki, egy bizonyos időközönként kell az "ürítés" de ha nincs nő van keze gondolom, próbálkozzon azzal előbb utóbb menni fog, vagy vegyen igénybe fizetős szolgáltatást ha már ekkora a baja. Te mondd meg neki nyíltan hogy nem tudsz rajta segíteni, ha annyira akarsz segíteni rajta hozd össze valamelyik barátnőddel.
2015. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rövid időn belül már másodszor van itt ez a kérdés .

Minek ?

2015. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ahogy 2 monta :D akinek tele van annak áll is ha áll meg kicsaphato szval te voltál "sexuális segédeszköze"
2015. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A herék nem telnek meg. Komolyan biológia órán csak röhigcséltetek? A here termeli a spermiumot az érett sejteket a mellékhere tárolja. ha túl sok van, akkor felszivódik. A here ettől nem duzzad meg. Az a vértől van, szexualis izgalom hatására
2015. jún. 8. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem, ha nem kapok szexet, a fogam szokott fájni. Ha valaki nem irgalmas, hogy könnyítsen rajtam, ezzel tulajdonképpen fogfájást és szörnyű kínokat okoz, tehát amit művel, egyenértékű a bántalmazással.


Kérdező, ugye nem leszel kegyetlen? Te olyan jól megérted, micsoda szenvedés ez nekem, -- csak te segíthetsz rajtam!!! Kérlek, add meg a címedet, és ha elmegyek hozzád, -- irgalmazz!

2015. jún. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!