Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon ciki, ha orvosi vizsgál...

Nagyon ciki, ha orvosi vizsgálaton feláll, miközben az orvos hátrahúzza a fitymámat?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:

nem legalább potesebbnek látszol max féltékeny lesz potenciádra cinkes helyzetbe is helyt áll

meg volt már am?

2015. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem áll fel. Ha a vizsgálatra nem úgy gondolsz, mint szexre, akkor nem áll fel. Ha szexre gondolsz közben, akkor feláll, de ebben az esetben nem vagy normális.
2015. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy ilyen vizsgálat nem tart sokáig és amúgy is izgulsz majd, szóval inkább összemegy, mint feláll. De ha mégis felállna, akkor se aggódj! Az orvos tudja, hogy ez néha előfordulhat.
2015. jún. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sajnos nekem már az iskolaorvosikon is mindig felállt, amikor a herék áttapintása közben megkérdezte a doki, hogy könnyedén hátra tudom-e húzni a bőrt a makkról, így már tudtam, hogy néhány másodperc múlva hátrahúzza...
2015. jún. 8. 00:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Iskola orvosok után már vége annak hogy a doki azt nézegesse hátra tudod e húzni .Ha nincs panasz,nagyon rutinosak ezek a vizsgálatok .Az orvos csak ott időz el többet,ahol rendellenésséget észlel .
2015. jún. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, nekem is mindig feláll
2015. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Gondolj arra, hogy tuti találnak valami bajt és akkor levágják. Biztos hogy nem fog felállni
2015. jún. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mért van szükség orvosi vizsgálaton erre?


Ahogy kivettem már felnőtt férfi vagy,tehát ha csak valami gond van a nemiszerveddel akkor kell urológushoz elmenni,máskülönben nem.


De iskolás korban sem kötelező ez a vizsgálat,nem hiába van erre szakember.Lányok intim részeit sem az iskola orvos vagy munkahelyi orvosuk nézegette.

2015. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sima orvos nem fogja a nemiszervedet nézegetni,köze nincs hozzá.
2015. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Te meleg vagy!
2015. júl. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!