Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért ilyen kicsi a farkam? 15/F

Miért ilyen kicsi a farkam? 15/F

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és ha megnézem szinte semmit nem nőt a csecsemő kori képeim óta. Állva (lehet kevesebb mint a) fél markomba elfér, lankadva meg van mikor nem is lóg csak úgy összezsugorodva pár mm. Ez valami betegség? Mi miatt lehet? Hogyan tudom változtatni? Gondoltam a hormonnövelőkre. Azzal kapcsolatba: Az én koromba veszélyes? Hallottam, hogy megöli a spermiumokat, főleg a fejlődő szervezetbe de nem tudom mennyire veszélyes.


A válaszadókat fellpontozom!



2015. jún. 8. 05:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
És bocsi, de akkor méretre mekkora a szerszám?
2015. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem se nagy, pedig idősebb vagyok, és az orvos is azt mondta, hogy normális, kérdezz privátban nyugodtan... 16 /f
2015. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Akik attól aggódnak, hogy a srác be fog venni midenféle hormonokat: nyugi, azokat csak úgy nem is fogja megkapni.


Amúgy a gondolat nem ia feltétlenül rossz, lehetséges, hogy hormonháztartásbeli vagy hormonrezisztancia jellegű probléma van, és azért nem fejlődnek a férfi nemi jellegek annyira. Ezt persze csak komoly orvosi vizsgálat tudja megállapítani (vagy kellett volna megállapítsa korábban).


Mindenesetre a magasságnak tényleg semmi köze a péniszmérethez (nincs egyértelmű korreláció a kettő között), az alhasi háj meg valóban csökkenthetné a látható méretet, de a Kérdező 71-74 kilója nem túlsúly az ő magasságánál. (oké, ilyen szempontból releváns a magasság :D)


Kérdező, ha meg tudnád mérni hogy mekkora és nem csak a szemmértékre hagyatkoznál, lehet, hogy megnyugtatóbb válaszokat is kapnál :)

2015. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyemmel volt baj régen ugyhogy biztos hormonális a baj
2015. jún. 9. 19:46
 15/27 anonim ***** válasza:
Azért a kérdésekre nemigen adtál választ :D
2015. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
melyikekre?
2015. jún. 10. 23:14
 17/27 anonim ***** válasza:
Pl. hogy valóban mekkora, centiben
2015. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Hány centi?
2015. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
9cm
2015. jún. 12. 09:05
 20/27 anonim ***** válasza:
Az valóban nem túl nagy, de bőven nőtt azért csecsemő korod óta :D nem lehetetlen használni, szerintem
2015. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!