Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok sehol sem...

16 éves vagyok sehol sem szőrösödöm, a farkam is elég kicsi, vajon mit tegyek? Egyszerűen csak későn érő tipus vagyok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Tuti, hogy csak keson ero tipus vagy. A farkad meg ne meregesd, semmi ertelme, es szanalmas dolog is.
2015. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha a herék a herezacskóban vannak és van éjszakai magömlésed is, akkor az már bíztató. Ha mindez nincs, akkor érdemes orvoshoz fordulni mielőbb.
2015. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Iskolaorvos is szokta kérdezni, 16 évesen szerintem már érdemes lenne ezzel szakemberhez fordulni, valami hormonális probléma is simán lehet. Ha baj van, akkor felesleges halogatni, ha nem akkor meg úgyis megmondja az orvos.
2015. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

SEmmi furcsát nem látok a fejlődésedben.Nem vagyunk egyformák.én is hasonlóan éltem meg ezt a kort.

1 es mi a szánalmas abban ha méregeti ? Ezt kivétel nélkül minden fiú megteszi .Ha te fiú vagy és nem tetted,akkor anyud erről is letiltott .De válaszodból is ez derül ki.

2015. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nehogy depis légy emiatt, még sok minden változni fog, csak megfelelő helyen keresd szerinted a probléma megoldását,meglátod sikered lesz
2015. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 MaDic válasza:
100%
Keresd fel a gyermekorvosodat bizalommal minden szégyenérzet nélkül. Ahhoz, hogy pontosan kiderüljön az ok, kell egy alapos fizikális vizsgálat, ami alapján már lehet sejteni, hogy csak késői érésről van szó vagy kell hormonbetegséget keresni a háttérben. A bal csuklódat biztos megröntgenezik (csontkor megállapításra) megmérik a súlyod, magasságod és meghatározzák a pubertas stádiumod (here térfogat méréssel ami fájdalmatlan). Valószínű, hogy vérvételre is elküldenek. Ennél fájdalnasabb beavatkozás nem lesz. Szerintem ne várj!
2015. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Valaki kesobb erik meg,szoval nyugalom
2015. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

Valószïnűleg későnérő lehetsz.


Ha valakinek 16-16,5 évesen sincs spermája,szőrzete akkor érdemes endokrinológushoz menni,ott a hormon szintedet is megnêzik.


Akik elég alacsonyak azok sokszor később szőrősödnek,kicsi a péniszük amíg meg nem nyúlnak,később lesz spermájuk is akár.


Magasságod?

Spermád van már?

Mekkora az a kicsi pénisz?


Nézd ha 150-155 cm magas lennél csak és így lenne mereven 8-10 cm péniszed akkor ez a magasságodhoz nem is lenne olyan kicsi.


Apukád milyen magad?


Meg kellene kérdezned apud hogy ő mikor nyúlt meg,mikor kezdett férfiasodni!

2015. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem csak későnérő vagy.

Írd azért le hogy mégis mekkora vagy,mekkora a súlyod,több infot adj meg.

2015. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

FELTÉTLENÜL(!) orvoshoz kell fordulni, mert kifuthatsz az időből! Ezek hormonális problémák lehetnek, valószínűleg hormontabletta vagy hormoninjekció kúrával könnyen megoldható, de ha későn mész vele orvoshoz, jó eséllyel már nem lehet segíteni!


A hormonproblémáknál gyakori, hogy az életkor perdöntő! Aki kifut az adott életkorból, utána sokféle hormonproblémánál gyógyíthatatlan marad!

2015. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!