Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kirepedezett a fitymam, mit...

Amcsih kérdése:

Kirepedezett a fitymam, mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés

3 nap alatt a futymam vege kirepedezett es faj is ha hatrahuzom. nap vegen a makkomon feher valadek feleseget talalok, amit persze lemosok, de egyebkent a makkom is piros. neha kicsit viszket, de inkabb turom. szuloknek nem szeretnek szolni, es orvoshoz elmenni sem, mert ez nagyon ciki. esetleg volt mar valakinek ilyen? es hogy oldodott meg? van esetleg valami hazi praktika, esetleg kamillas borogatas, vagy canesten? ezt a kettot olvastam.

15eves


2015. jún. 9. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Neogranormonnal kenjed be .
2015. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy gyorsan nőtt.

Nincs fitymaszűkületed?

2015. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aztán ha hiába kezeled, és jobbam kifekélyesedik, muszáj lesz elmenni orvoshoz. Én is annak idején gomba ellen kezeltem, bőrgyógyász azt mondta nem lett volna szabad, mert valami "herpesz-szerű" dolog volt szerintük. Nem tudom, hogy fertőződhetett meg csak a kezemtől, mert "úgy" nem voltam akkor senkivel,ha érted nem csak nemi úton lehet ilyen rondaságot elkapni. Hosszú hónapokig gyógyult, közben kipróbáltak rajtam mindent a dokik.
2015. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen fertőzésed lehet, ami fitymaszűkületet okozott. Bőrgyógyászhoz kellene fordulnod minél előbb, és ha lehet, beszélj a szüleiddel!
2015. jún. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 3. válszoló vagyok megint. Az enyém is ilyen jelentéktelennek tűnő viszketős repedezésekkel kezdődött. Cink oxidos szárító pasztát vegyél a patikában. Az jó bármi ellen, mert leszárítja a herpeszt is, de a gombák se szeretik. Ha nem javul, irány az orvos!
2015. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ma mar egyaltalan nem tud felhuzni.
2015. jún. 10. 11:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz.

A férfiak gondolom urológiára járnak.

Nem kell szólnod a szülőknek.Vidd a taj kártyád,személyid.

2015. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem urológus. Bőr és nemi beteg gondozó kompetenciája.És nem bosszantásból írtam, tartsd tisztán, és lehetőleg szárazon. Ez nem szó szerint értendő, víz taszító kenőcsök jók, hogy ne legyen hugyos a vége, mert abban szaporodnak a kórokozók. Az biztos, hogy valami fertőzés, annak meg örülj,ha nem olyan súlyos, mint az enyém volt. Hál istennek,már tíz éve nem tért vissza. Akkor lehet, hogy nem is herpesz volt? Az orvosok nem voltak valami meggyőzőek. Ők is csak találgattak. Ha elkezd javulni, akkor kezeld tovább avval,ami segített. A tisztálkodást ne hanyagold, és ne nyúlj hozzá sosem koszos kézzel. Hidd el, nem rosszindulatból mondom.
2015. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek, remelem hamar helyre jon
2015. jún. 10. 16:10
 10/10 anonim ***** válasza:
A neogranormon teljesen mellé, a canesten nem rossz ötlet elsőre, a bőrgyógyászat a legbiztosabb gondolat. Mondjuk lehet, hogy az első dolguk az lesz, hogy bekenetik canestennel :D
2015. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!