Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszen kialakult kis fehér...

BossBoy kérdése:

Péniszen kialakult kis fehér foltok a makk tövében?

Figyelt kérdés
A péniszemen a makkom tövében apró kis fehér foltok vannak. Kérdeztem már fatert meg haverokat h mi a szar de mindenki csak annyit mondott hogy áá ne törődj vele csak faggyúmirigy.. de persze nekik még sose volt. Kezdek aggódni miatta mert a makkom időközben nagyon ráncos lett ilyen mélyedések vannak benne meg minden. Már egy ideje próbálkozom a Canestennel de nincs nagy változás. Hova tudnék vele elmenni orvoshoz? Ismertek ilyen helyet úgy konkrétan mert nincs szégyenérzetem efelől és szívesen megmutatnám egy szakembernek biztos ami biztos csak nem tudom hogy hova menjek. Előre köszönöm a segítséget férfitársaimtól.
2015. jún. 10. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Van valami neve, most fáradt vok rákeresni. De a férfiak 25%-ának van ilyenje. Nekem is. Google képekben is rá tudsz keresni és látod hogy olyanod van-e. Vagy csinálj róla képet és megnézzük.


Egyébként a háziorvosnak is megmutathatod, vagy a bőr és nemibeteg gondozó intézetben.

2015. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Küldj képet viccen kívül és úgy könnyebb megmondani.Sokminden lehet ez,de tényleg csak úgy lehet megállapítani ha meg tudjuk/tudom nézni.
2015. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fordyce foltok lehetnek ezek ártalmatlanok,sok férfinak van,ez csak esztétikai hiba,és csak lézerrel lehet eltűntetni ha annyira zavar,ezzel nem igazán kell foglalkozni.Keress rá neten.
2015. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
google-ba írd be orvostudakozó és ott urológusnak is tudsz akár írni.
2015. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!