Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Öt napja egy lány nagyon...

Öt napja egy lány nagyon keményen megmogyorózott, és azóta fáj a jobb oldali herém ha hozzáérek, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legkozelebb keruld a pankrator csajokat :)
2015. jún. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
El fog múlni. De azért nem ajánlott az ilyen manőver. Élvezted a kemény mogyorózást?
2015. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem élveztem, és váratlanul ért. Összekaptunk és így állt bosszút :(
2015. jún. 13. 11:49
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Én ezt a csajt felejteném azonnal .Ha párnapig még nem múlik,fordulj orvoshoz .Majd az ultrahang kimutatja van e károsodás is .
2015. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem elérhető a kérdező :)
2015. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Talán előbb kezét, lábát hátra kellett volna kötöznöd, és úgy veszekedni vele. A mai csajoknak újabban ez a szokásuk, ha valakinek valami nem tetszik. Nem kell őket sem félteni, mert megoldja némelyik a kérdést nagyon egyszerűen. Én mondjuk lehet ameddig a golyóimat fogta volna annyi időm lett volna úgy orrba fejelni, hogy ott maradt volna.
2018. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja bocsi előző voltam:! Tisztelet a kivételnek
2018. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!