Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj ha nem tudom hátrahúzni...

Az baj ha nem tudom hátrahúzni a bőrt mivel a végén van valami kemény (nem tudom mi az) és nem tudom hogy káros-e vagy forduljak orvoshoz? Napi 1x maszturbálok.

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Baj, bizony. Fordulj orvoshoz.
2015. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
viszont nyugalmi állapotban kicsit hátra tudom húzni
2015. jún. 18. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ez biza metélés szagú..
2015. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Egyátalán nem metélés szagú.Honnan veszed hogy az .

Akkor metélés szagú,ha lankadtan se lehetne hátra húzni .

Nem tudom milyen keménységre gondolsz .Attól hogy kissé fájdalmas mereven hátra húzni,még kicsit erőltetni kellene.

Persze nem száraz állapotban ,hanem valami sikósitó,bőrlágyító használatával .

2015. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel pontosan nem tudtad leirni hogy mi az a keménység,azt mondom fordulj orvoshoz
2015. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Orvos. És ne erőltesd a hátrahúzást. Max óvatosan, finoman. És mindenképpen használja vmi krémet
2015. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meleg vízben nagyon óvatosan próbáld a fitymád hátrahúzni,ha sikerrel jársz,óvatos legyél,ne erőltesd akkor minden nap picit tornáztasd vízben a fitymád és azt veheted észre hogy mindig kicsit könnyebb hátrább húzni,nem fáj,feszül már.


Nem tudom mi a kemény amire gondolsz a végén!



Ezt pontosabban írd le!


Ha a meleg vízben történő fitymatornáztatás nem segít akkor urológushoz kell elmenned,csak tb kártyát és személyit vigyél,egyedül is el lehet menni 14 éves kortól már,de ha kísérővel mész akkor a kísérőd várjon meg a váróba és csak vizsgálat után menjen be az orvosi szobába be ha nem szeretnéd hogy más lásson közben,mert elég intim vizsgálat ez.


Ha fitymaszűkületed lenne akkor sem kell metélni,csak durva szűkület esetében,sok esetben először csak szteroidos kenőcsöt ír fel az orvos,ha nem válik be akkor sajnos műtét,de a fitymát meg lehet menteni(metéléskor a fitymát a makkról levágják ezt jobb elkerülni ha nem durva fitymaszűkület),z plasztika,fityma plasztika által a fityma megmarad,meg van annak a funkciója.


Írnod kellene részletesebben arról hogy ha lankadt a péniszed meg ha merev mégis mennyire tudod a fitymád a makkról lehúzni!

2015. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jumbo12 válasza:
Mosni kellett volna rendszeresen és nem lenne ilyen problemad..
2015. nov. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!