Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merev állapotban nem igazán...

Merev állapotban nem igazán merem felhúzni a fitymám félek hogy nemtudnám visszahúzni, vagy ilyen nincs? Próbálhattam sima állapotban de félek felhúzni, hogy nem tudna visszamenni

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha nics baja a fitymádnak akkor vissza fog menni.


nem tudom mennyi idős vagy de huzd le mert, később ebből adothat a gond.

2015. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne húzd fel!Csak olyan ember társaságában húzd fel, aki tudja, hogy mit csinálj, ha hátulragad a bőr!
2015. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem nxugodtan huzd fel, vissza fog menni..
2015. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érzed hogy szűk és ezért gondolod, hogy hátul maradhat, vagy amúgy könnyedén mozog a fitymád és mégis félsz?
2015. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Erzem hogy szuk...Es amikor le akarom huzni kicsit nehez de szerintem lejonne...Csak nem merem..Nem tudom vissza e jonne
2015. jún. 19. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj,ezzel ne játszál mert ha sosem húzod hátra a fitymád a makk mögé és nem is mosod meg a makkod rendesen,akkor bizony fitymaszűkületed is lehet később,mert mindannyiunk szervezete(nőké is)termel smegmát emiatt is mosakodunk,ha ezt nem mosod le felgyűlemlik és nem fogod tudni ezt a fehéres anyagot(ez idővel sárgássá válik)lemosni és a fitymád letapadhat.


Meleg vízben nagyon óvatosan kezd szépen a fitymád hátrahúzni,de úgy hogy a másik kezeddel is segítesz azzal meg tudod akadályozni hogy a fitymád a makk mögött maradjon.


Meleg vízben napi szinten probáld a fitymád tornáztatni hátrahúzkodni,mert ha enyhén szűk a fitymád és elég fiatal vagy még akkor lazulhat a fitymád és teljesen rendbe is jöhet,azt veheted észre hogy mindig könnyebb hátrahúzni azt.


Hogyan tisztálkodsz ha nem mered a fitymád hátrahúzni?

Ha nem mosod meg rendesen a nemiszerved abból bajok lehetnek?


Mennyi idős vagy?

2015. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha szerinted lemenne a fitymád csak picit nehezen akkor meleg vízben minden nap tornáztasd a fitymád,húzkod hátra,vízben könnyebb hátrahúzni.
2015. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
56%
Ha mereven lehúzod, és nem megy vissza, akkor megvárod még lelankad, és utána húzod vissza. Ennyi.
2015. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó: ez nem ennyire egyszerű, ugyanis előfordulhat, hogy annyira szűk, hogy a vénás nyomás nem elegendő ahhoz, hogy a vér kimenjen a makkból a test felé, így az nem lesz kisebb...
2015. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!