Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt olyan férfi, akinek...

Van itt olyan férfi, akinek kivették az egyik/mindkét heréjét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos a bal mellékherém megduzzadt és kemény. Holnap készülök urulógiára menni (sajnos nem tudom, hogy kell e beutaló) olvastam, hogy az efajta betegségek meddőséggel, vagy a helle illetve mellékhere eltávolitásával járhat. Ezért szeretnék olyan férfiakat megkérdezni, akiknek kivették az egyik/ mindkét heréjét, hogy az ott maradt "helyet" mivel töltötték ki? Másrészt ugyanaz a szexuális beállítottságuk van, mint volt? Ez okozhat valami problémát a jövőben, ha gyermekkorban veszik ki, ugyanis sajnos én 15 éves vagyok. Ezek a dolgok nagyon fontosak lennének számomra, így a válaszaitokat előre köszönöm szépen!

2015. jún. 21. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Termékeny maradhatsz ettől függetlenül ha egy herédet veszik ki, és a megmaradt egészséges. Ha mindkét herét el kell távolítani, akkor műtét előtt van egy termékenységi vizsgálat, amikor kiderül, hogy van-e életképes hímivarsejted, ekkor felajánlják a fagyasztását (sajnos ez sokszor egy bizonyos idő után fizetős, és nem államilag támogatott).

Pótolhatják plasztikai műtét során, de nagy általánosságban "csak" úgy hagyják, hiszen keveseket zavar.

2015. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ORvosi diagnózis nélkül, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Engem gyulladás miatt, kétszer műtöttek. Először csak a mellékherét, majd az egész herét eltávolították. Teljes életet élek! Tesztoszteron is rendben van.
2015. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kivenni csak akkor fogják, ha hosszú hónapokig tartó antimikróbás kezelésre sem reagál, illetve teljesen nem gyógyul. Nem kell aggódni miatta.
2015. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam végül és azt modták, hogy semmi komoly, csak egy visszéres duzzanat, amely elmúlik magától.
2015. jún. 23. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Na jól van, de beparáztál rendesen :)
2015. jún. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!