Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia vagy mellrák?

Dancsahan kérdése:

Gynecomastia vagy mellrák?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, Először mindkét mellbimbóm érzékennyé vált majd a jobb-ban egy kb. babszem nagyságú csomót vettem észre(a csomó nem fáj,a mellbimbó "bőr" része még mindg érzékeny); a bal oldali ugyan úgy maradt. Egyik este azt vettem észre hogy ha óvatosan megnyomom akkor valamilyen váladék jött ki de csak nagyon pici épp hogy a csillogást látni csak. Orvosnál voltam azt mondta ilyen sokaknál van az én koromban(a váladékozást nem hiszem hogy észre vette),de nem nyugodtam meg teljesen ezért írjátok meg mi a véleményetek erről.

2015. jún. 16. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A te korodban én is aggódtam e miatt. Nem tudtam, hogy az normális, ha mirigyes tapintású, mint egy babzsák a mellbimbó környéke. Plusz vannak a testben mindenhol nyirokcsomók, olyanok, mint egy babszem. Ami ezeken túl található, az lehet esetleg kóros, de serdülőkorban a hormonok játéka átmenetileg ennél extrémebb dolgokat is produkál.
2015. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez csak a kamszkori csomo. Ne artalmas.

nekem meg nem volt 15f

2015. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a kamaszkor velejárója ,és nem mell rák .Minden fiú átesik ezen .Váladék is jöhet,hisz a mellek felépitése azonos a lányokéval .Csak most lesz az elkülönödés .Neked nem fejlődnek tovább az emlőmirigyek ,helyette a zacsiban lesz növekedés .Minden oké,maradjunk annyiban .
2015. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!