Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj, hogy 16 évesen nem...

Az baj, hogy 16 évesen nem "túrós " a peniszem, mosom rendesen, de nincs a fityma alatt sose olyan fehér cucc, ez gáz?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 23:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

na most ez ugye 16 évesen csak viccből kérdezed...

az lenne a baj ha lenne alatta

2015. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Batyamnak 17 évesen szokott lenni, ha Pl egy napig nem fürdik. ..
2015. jún. 29. 23:24
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
AZ a normális :)
2015. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

Úr isten! :DD Akkor ne a bátyád legyen a példaképed, kérlek!

Hidd el, ha ott az a "túros, fehér cucc" (téged idézve), akkor az csak undorító, és hanyagságra vall. Úgyhogy nem, pont hogy NEM GÁZ, ha nincsen. :D

Ez most ugyanolyan....te mit szólnál, ha a csaj punciján ott lenne a több napos, lepedékes, fehér folyásának a nyoma? Nem hiszem, hogy túl szexinek tartanád. :D

19/L

2015. jún. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek kevesebb valakinek több termelődik. Olyanról is halottam, hogy valakinek egy éjszaka alatt betúrósodik.
2015. jún. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz,ez lenne a normális
2015. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%

6 os azért a fiúknál másképp mennek a dolgok .

Fiatal lány létedre ne oszd már az észt itt .

Még azt gondolom minden úgy van ,ahogy leírtad .

A saját házatok előtt söprögessél ,van ott is elég sok minden .

2015. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
Bocs 6 os ,4 est akartam írni ,de annyira felbosszantott ez a válaszoló ,hogy nem jó számot írtam be .
2015. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
#7: Ez bosszantott fel? Bocs, hogy undorító számomra! Nyilván azt megértem, ha valakinek gyorsan termelődik, amit mondjuk akkor is egy együttlét előtt meg lehet mosni. Viszont itt nem is kifejezetten erről írtam....azt azért elég hanyagságnak tartom, ha valaki - mint a kérdező bátyja - nem fürdik mindig. Nyilván más, ha valamiért nagyon fáradt és egyszer-egyszer így adódik, de a kérdező halál lazán írta, hogy "amikor épp nem fürdik a bátyja", akkor mindig olyan lesz neki. Szóval én ezt elsősorban a tisztálkodás hiányára, illetve arra értettem, amikor a tisztálkodás hiánya miatt van ott még több. "Okoskodni" meg nem szoktam, csak véleményt nyilvánítok. :) De bocs, ha felbosszantottalak!
2015. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Pedig én is lány vagyok és egyetértek a négyessel. Eléggé undi tud az lenni - ahogy a nőknél is. És több esetben tényleg a hanyagság is közrejátszhat mint pl. a már említett "bátyó" esetében is benne lehet az is. szóval nem kellett volna felhúzni senkinek magát egy vélemény miatt.
2015. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!