Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A parom helytelenul mosakszik...

A parom helytelenul mosakszik alul. Hogyan mondjam meg neki hogy ne bantsam meg?

Figyelt kérdés
Mikor egyutt tusolunk latom hogy nem huzza hatra a bort nem mossa meg azon a helyen es szerintem emiatt van az a jellegzetes szaga is ami nagyon zavar es kicsit haragszom ra

2015. júl. 1. 01:04
1 2
 1/15 RRR ***** válasza:
92%

vesd fel,hogy mosakodjatok együtt és egymásét mossátok meg

ebből egy jó kis hancúr is lesz

utána mondhatod ,hogy így megmosva mennyivel izgatóbb a farka

2015. júl. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
39%
Ha szexuálisan nem vonz az az illat nem illetek össze. Hagyd ott.
2015. júl. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez nem tul durva egy kicsit?
2015. júl. 1. 01:09
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig valahogy rá kéne vezetni, mert hogy zavaró a szaga, az még a kisebbik baj, de nagyon csúnya gyulladása is kialakulhat, ha nem tisztítja meg a fityma alatt.
2015. júl. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi,hogy ezt neked nő létedre kell szóvá tenned!

Valahogy finoman utalj rá,hogy nem e így kellene a cerkát tisztítani mert te így tudod és érzed :)

2015. júl. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy ez baromi gusztustalan :D

Szólj neki, hogy ez egészségtelen!

2015. júl. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Hogy az Istenbe nem húzza hátra? Kisiskolás korában az anyjának meg kellett volna tanítani rá, vagy az apjának, hogy mi a helyes mosakodás menete. Undorító. A valagát se mossa meg? :D
2015. júl. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 DreamWeaver válasza:
91%

Mik vannak?... Férfiként azt gondoltam, ez alap dolog tisztálkodásnál. Azt furcsállom kicsit, hogy őt nem zavarja. Kényes téma, főleg ha ezt Neked kell jelezned neki. Pedig jelezned kell neki, mert párkapcsolatban az intim higénia egyik fél oldaláról sem magánügy. Az fontos, hogy ne nyílegyenesen bele a pacekba, hanem próbáld meg valahogy játékosan előadni. A közös fürdés, egymás lemosása, beszappanozása jó ötlet lehet. Nem hiszem, hogy emiatt szakítanotok kéne. Ha nem tisztálkodik az ember, legyen az akár férfi, akár nő, kellemetlen szaga lesz. Szerintem az egyénenként változó illat más kategória. Akár szex közben is fel lehet vetni, amikor éppen ott kényezteted. Persze nem közönségesen..., érted. Inkább úgy, hogy ez kellemetlen Neked. Nem jó az illata. Van egy ötletem. Tegyétek rendszeressé a közös fürdést (már ha erre van lehetőségetek), szappanozd be, mosd meg intim részeken is, ahogy kell :), utána pedig szexeljetek egy felejthetetlent. Sokkal jobban add át Magad, mint a fürdés nélküli alkalmakkor. Ez talán nem lesz nehéz. :) A párod érezze a minőségi különbséget egyik aktus és másik aktus között. Ha beválik a módszer, a párod rá fog jönni, hogy mi az oka a minőségi különbségnek.


Még egy kérdéskör felmerült bennem. Amúgy az együttléteitek során minden oké? Nincsenek merevedési problémái? Amikor Beléd hatol, nem fáj neki? Ha nem húzza fel a bőrt tisztálkodásnál, nem biztos hogy azért nem teszi, mert nem akarja. Lehet, hogy nem tudja visszahúzni. Ez pedig fitymaszűkület. És ha erekció nélküli állapotban sem tudja visszahúzni, az komoly gondot okoz/fog okozni neki. Elsősorban egészségügyileg. És ennek persze kellene legyenek jelei a szexuális együttléteitek során is.

2015. júl. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
mikor együtt tusoltok mossátok egymást és te úgy mosd ahogy jónak látod. szerintem észre fogja magát venni.
2015. júl. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
Ha nő lennék, én az ilyenért azonnal elhagynám, nem érdekelne más, ha tisztálkodni nem képes normálisan, épeszű egészséges ember nem lehet.
2015. júl. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!