Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen furcsa fehér...

A péniszemen furcsa fehér foltok jelentek meg, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja jelentek meg, azóta nem változtak, tapintásra kicsit érdes, nem fáj, nem viszket, semmi tünete nincsen a kinézetén kívül. Olyasminek tűnik mint az enyhe bőrkeményedés az ember sarkán.


Tudom hogy rövidebb a fitymafékem a kelleténél, néha szokott is picit fájni együttlétkor, holnap megyek urulógushoz a dolgok miatt. Azonban kíváncsi lennék valaki tud-e róla valamit, hogy mire készüljek?


[link]



2015. jan. 4. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom,lehet hogy fagyú mirigy,vagy zsírmirigy talán.


Majd írd meg a doki mit mondot!


A rövid féked említsd meg a dokinak,de vigyàzz mert általàban a rövid féket elég àtvàgni,ha csak a véked rövid,de sok orvos màr a fitymàt is le akarja vágni ebbe bele ne menj

2015. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen a fék miatt megyek leginkább , az utóbbi időben elég zavaró lett, körülbelül akkor amikor ez a fehéres akármi is megjelent. Rendben köszönöm a tippedet, jól jön nagyon 25 éves létemre most leszek először urulógusnál (szerencsére), úgyhogy minden tanácsnak örülök.


A fehérségtől félek inkább, remélem semmi komoly.

2015. jan. 4. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Magam részéről nem látok semmi rendellenes dolgot sem.

Ahol a bőrt ilyen tökéletesen hátra lehet húzni,ott hogy lehet rövid. a fék .A válaszban adott fékműtétre köv a válaszom.A fék elvágása nem biztosítja aj ó megoldást .A féket teljes hosszban el kell távolitani,nem gumi ,hoy a vágás után nyulladni tudjon.Az továbbra is hozzá van nőve .

Mi tartana egy fék átmetszésnél 15-20 percig ? Miért van bent legkevesebb 5-6 varrat is ? Mert erről irnak itt a fiuk,mikor kezdenek kihullni .Meg kell kérdezni pár fiút,akinek ilyen volt már,majd elmondják a valóságot.Én megtettem .

2015. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A fékemet holnap mindenképpen megvizsgálja az urulógus, anélkül nem jövök el, inkább a fehérség az ami miatt a kérdést feltettem.
2015. jan. 4. 16:58
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ez a fehéres dolog ami 2 hónap után jelentkezett nem normális. Nekem van elég jól látható fagyú mirigyem amire állítólag nincs orvosság természetes, de az nem így néz ki.
2015. jan. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ha a fehérség óta zavaróbb a féked akkor ez a 2 dolog összefügghet.
2015. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Voltál dokinál?

Mit mondot?


Ha még nem voltál,akkor tud hogy tb kàrtyát,személyit kell magaddal vinni.


Az urológus valószínűleg a heréd,fitymád,makkod,húgycső nyílásod meg nézi majd.


Néha az orvos csak az adott gondra összpontosít,de ha nem csak ezt nézné akkor prosztata vizsgàlat is lesz,nem fáj,csak kellemetlen.

2015. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!