Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyen p*nisszel van esélyem?

Ilyen p*nisszel van esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy "speciális problémám" a p*niszemmel. 17 vagyok; többször is műtötték már más betegségeim miatt, de szerintem nem azért ilyen, mindig is ilyen volt. Nem elég, hogy szerintem kicsi, még görbe is. Vesebeteg vagyok egy vesével (az az egy sem működik teljesen jól), gondolom azért kisebb a p*niszem (és egy átlagos fiútól ezért keskenyebb a vállam), mert a mellékvese amit termeli a férfias jegyekért felelős hormonokat, gondolom nekem ebből kevesebb van a "vesehiány" miatt.

A kérdésem az lenne: ilyen p*nisszel van-e esélyem jól kielégíteni a leendő barátnőmet vagy sem. Lerajzoltam Paint-ben, hogy nagyjából hogyan néz ki a p*niszem. Azt nem tudtam már erre a képre lerajzolni, hogy kissé balra is görbül. Továbbá ha feláll, akkor olyan kemény, hogy kb. mozgatni alig tudom föl-le, szóval teljesen más, mint egy normális p*nisz: kb. 4-5 centit tudom le-föl mozgatni, a nagyobb mozgatás már eléggé fájna, olyan kemény erekció közben...

Kérlek titeket kíméljetek meg a trollkodós, id*óta válaszoktól, nekem ez annál nagyobb probléma, hogy valaki h*lye, értelmetlen válaszokat írogasson. Előre is köszönök minden jó szándékú és segítő választ!

(bocs a sok csillagozott szóért, csak így engedte föltenni a kérdést)


[link]



2015. júl. 5. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Nincs ezzel probléma. Az, hogy nem tudod mozgatni az se baj, én se tudom.

Nuygi :D

18/f

2015. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezen a rajzoláson annyira röhögök. Minek kéne mozgatni fel-le amikor kemény??
2015. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azzal nincs baj, ha nem tudod mozgatni, hajlítgatni merevedéskor, ez másnak is ilyen!

Ha merevedéskor kb 11 cm, az már elég lesz később a normális nemi élethez.

2015. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy tetszik a rajz, igen sok időt és energiát fektettem bele (1-2 perc). Míg mások gondolom tudják kedvükre mozgatni (pózokhoz), addig én alig bírom ezt megcsinálni. Mint a rajzon is lehet látni, a vége még jobban felfelé görbül, tehát amikor fekszek a hátamon akkor annyira felém néz, hogy kb. szembe tudnám magam hugyozni.. (igen, tudom, nem ez volt életem hasonlata). Na már most ha én azt akarom, hogy én így a hátamon fekszek, a csaj meg ráül, akkor "egyenesbe kéne hozni", hogy be lehessen rakni neki. Ezt már próbáltam és eléggé fájt annyira előretolni, hogy egy csaj bele tudjon ülni. Tudom, vannak más pózok is a világon, de hát azért na... :D továbbá aggaszt, hogy ilyen kicsi :/
2015. júl. 5. 15:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább felfele néz mikor merev, szerintem nem olyan egyedi eset ez.
2015. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Páromnak is így görbül, neki is fáj a fel-le mozgatás, mégis bele tudok ülni.
2015. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minél keményebb annál jobb, ezen nem kell aggódni. A pózokról annyit, hogy olyan nincs, hogy egy embernek minden póz jó legyen. Ki kell tapasztalni, hogy melyik működik. A görbület is szerintem inkább előny, mint hátrány.
2015. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket! Akkor úgy látom, hogy a görbeség nem baj. Viszont tényleg elég kicsi. Ha egyenes lenne, akkor 1-2 centivel "lenne nagyobb". Elég ez a méret? Nem gáz, hogy a többi fiúnak/férfinek sokkal nagyobb? Az igaz, hogy a "furcsa" alakú péniszt jobban élvezik a nők?
2015. júl. 5. 16:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, és ha egy lánnyal együtt leszel, az nem a péniszed mérete miatt választ majd téged!
2015. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem lesz bajod vele.
2015. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!