Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak, aki volt végbéltükröz...

Férfiak, aki volt végbéltükrözésen elég az alsót hátul letolni vagy le kell venni teljesen, ciki ha takargatja elöl az ember magát (ha le kell venni teljesen)? Mi van ha ahogy felnyomják, feláll elöl? (prosztata stb miatt)

Figyelt kérdés

Lehetőleg normális válaszokat. Köszönöm :)


Ill nem kellemetlenebb ez a vizsgálat egy férfinak mint egy nőnek? Már a cuccos miatt főleg. :D



2015. júl. 7. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia én mondjuk eddig kábitva voltam tükrözve,de szerintem mhol ugyanúgy vagy,kapsz egy spéci gatyát ami a seggednél lyukas és ha elkábitanak nem fogsz emlékezni sok mindenre...
2015. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nővérként mondhatom, hogy az orvost eyáltalán nem hatja meg az ilyesmi, de még az asszisztenst sem. Naponta minimum 30 hátsót lát, nem a tieden fognak fennakadni. Akkor sem, ha feláll. Proktológus ismerősömet az sem hatotta meg, hogy az egyik beteg múltkor a vizsgálóasztalra fosott véletlenül.
2015. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Végbéltükrözésnél nem kábítanak. Minek tennék arra a max 2 percre? Ne keverjük a vastagbéltükrözéssel.
2015. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A gatyát biztosan le kell vetni .Nem lesz akkora kedved ,hogy még fel is álljon .
2015. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Leveszed, nem kell takargatnod magad, láttak már különbet is! Nem fog felállni, nem izgatni fognak, hanem tükrözni, de van már endoszkóp, nem egy 5 cm vastag csővel kukucskálnak be.

A nőknek sokkal jobban kilátszik mindenük, és akkor mi van?

2015. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

le kell venni az alsót de póló maradhat,magzati pózba kell oldalt felfeküdni tehát ha mazohista vagy és a fájdalomra áll fel akkor sem látják

lelkileg azért készülj fel hogy nem lesz kellemes

2015. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

és ha szőrös nagyon a fenekem érdemes leborotválni? ne nevessetek :D


A nővérkés válasz a legbíztatóbb :) de köszönöm mindenkinek. Tudom én is hogy az orvos és a többieknek én csak egy vagyok a sok közül, de azért mégis kellemetlen na... sőt ha jobban belegondolok ha én orvos lennék és ezt csinálnám és lenne valaki aki tetszene azért megnézném magamnak, nyilván nem úgy hogy feltűnő legyen de.... hú elkalandoztam

2015. júl. 7. 19:14
 8/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Nem kell leborotválni, az orvosnak tökmindegy. A lényeg az, hogy tiszta legyen. Töröld meg a vizsgálat napján egy nedves törlőkendővel is, ne csak wc papírral. Puffasztó ételt pedig ne nagyon egyél :)

Vagy oldalt fekve, felhúzott lábakkal lesz a vizsgálat, vagy pedig fel kell térdelni a vizsgálóasztalra. De természetesen lehet választani is. Én mindkettőt próbáltam, egykutya. Talán az oldalt fekvő nem annyira megalázó a szégyenlőseknek.

Nemhiszem, hogy az orvosnak lesz ideje mindenkit megbámulni magának a végbelen kívül vagy fantáziálni. Rengeteg a beteg és kevés az idő.

2015. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tök mind1,nem azt nézik.milyen a szőr.
2015. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
ha az orvosnak mindkét keze szabad, akkor nem az endoszkópot dugta a seggedbe :DD
2015. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!