Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A szakközépiskolákban szokott...

A szakközépiskolákban szokott lenni nemi szerv vizsgálat?

Figyelt kérdés

14 éves fiu vagyok és érdekelne hogy szakközépiskolákban szokott e lenni ilyen vizsgálat és ha igen milyen rendszerességgel pl. évente?

Egyesével, ketesével vagy az egész osztálynak egyszerre kell bemennie az orvoshoz?

Mik szoktak lenni egy ilyen vizsgálaton?

azt hallottam hogy le kell venni a ruhákat és megnézik a heréket meg hogy az álló péniszen hátra lehet e húzni a fitymát.

köszi a válaszokat



2015. júl. 7. 19:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
45%
Alló pénisz nincs,ez szívatás:-)meg here áttapintása is ritkán van.Max az fordulhat elő hogy szól húzd hátra magadnak a fitymád,nagyon ritkan hogy az orvos húzná hátra a fitymád,de mondom ez nem kötelező,ne parázz,dönthetsz.Suliba 1* lett volna,de senki nem csinálta meg.Mindent ne tagadj meg,ezt megértem,de mást csináltasd meg.
2015. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
45%

Védelmedre kérést kiíró annyit mondanék még,hogy senki nem azért nem akarja mutógatni mert kicsi lenne,aki ilyet mond,ezzel piszkál itt az magából indul ki

Ha valaki meg akarja nézetni magát annak meg van a helye és annak a neve urológia és urológus,nem más.Csak mert dr.van valaki neve előtt nem vesszük elő.

2015. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

A dokihoz egyesevel mentek be es biztos, hogy pucerra fog vetkoztatni de neparazz ebben a korban lehet baj a futykossel leginkabb.

azis megeshet hogy felfog allni de najagymeg nemlessz semmi.

2015. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem kötelező.
2015. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!