Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz velem? Mi történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz velem? Mi történik majd? :// Segítség!

Figyelt kérdés
A nőgyógyász észrevette, hogy szifiliszem van.. Nem tudom, h mi az meg h mit fognak velem csinálni? Milyen következménnyel jár ez? Ezzel mit fognak kezdeni?? Lesz még vizsgálat? Valakinek már volt ilyen gondja? Hogyan lehet ezt kezelni? Kórházba kerülök? :'(nem kérek szemrehányásokat.... 18/L

2013. jan. 1. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Lehet nem kérsz, de magadnak köszönheted. Én nem kapom el. Itt az eredménye, hogy nem gondolkoztál.
2013. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2013. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék végigolvasni. És legközelebb gumit használni.

2013. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kórházban kezelik az ilyet ha jól tudom,meg kell mondanod kikkel voltál,hogy õket is megvizsgállják,benn pedig kapsz hüvelykúpot,és bogyót.Megfigyelés miatt kell a kórházi beutalás.
2013. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A partnerednek akivel voltál azonnal szólj, hogy menjen ő is a dokihoz...
2013. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőmnek volt. Első és legfontosabb, hogy akikkel eddig lefeküdtél, azoknak azonnal szólni, hogy menjenek és vizsgáltassák meg magukat! Ha az elején kapták el, és még nem túl súlyos a helyzet, akkor neked valszeg nem kell kórházba menned, "csak" kezelésre kell majd járnod, ez általában injekciókúrát jelent. barátnőmnek azt mondták, 3 évig nem élhet nemi életet EGYÁLTALÁN - gumival sem, mert akár egy szenvedélyes csókkal is továbbadhatja a fertőzést.
2013. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*mármint ha az orvosok kapták el idejében a bajt. bocs.
2013. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3hét alatt antibiotikummal kikezelnek, ennyi. Nem kerülsz kórházba! Szólj az előző partnereidnek, mert csók útján is el lehet kapni! Én nem mellesleg az akkori pasimtól kaptam el, szép kis "ajándék" volt... Nőgyógyászod egyáltalán hogyan világosított fel???
2013. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És miért nem kérdezted meg a nőgyógyászt, hogy mi merre, hány méter?
2013. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A Wikipedián ott elég rondák azok a képek :S
2013. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!