Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületre milyen...

Fitymaszűkületre milyen kenőcs vagy krém jó ami recept nélküli?

Figyelt kérdés

Esetleg nincs valami házi módszer amivel a fitymaszűkületet fájdalmakat csillapítani esetleg enyhíteni a fitymaszűkület feszességen?

(Az ilyen tanácsokra meg nem vagyok kíváncsi, hogy menjek el orvoshoz. mondani könnyű de amúgy is olyanok mondják akik meg soha nem voltak urológián.)



2015. júl. 8. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik ha nem,ez nem játék,ha nem akarsz fájdalmakat,el kellene menned.
2015. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és votlam már ott,szóval :)))
2015. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam urológián, volt fitymaszükületem, volt részlegesem.

Nem úsztam meg, ráolvasás, házi praktika nem segített.

Nagy levegővétel és irány az orvos...

Sajnálom, ha nem tudok orvos nélküli gyógymódot.

2015. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Nincsen olyan kenőcs, amit keresel. Mellesleg én tényleg nem voltam urológián, mert valamivel régebben ezt a dolgot kötelezően elintézték a szüleim. A mostani fiatalok már akkor is tiltakoznak, ha a suliban az orvos rájuk mer nézni. Ne menj el orvoshoz, ha nem akarsz. Slussz.
2015. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Urológián tényleg nem volta, de bőrgyógyászaton igen a combközömbe volt valami, és pont ahogy mutattam kifittyent az egyik herém. De le is szartam vissza tömködtem aztán csá.


Szóval ne legyél punci, álj a sarkadra, és intelligens fiatal ember módjára nézesd meg egy dokival. Nap mint nap lát ilyeneket, neki ez teljesen átlagos lesz, csak te stresszeled túl.

2015. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez az orvosfóbia állandóan? Ha egyszer beteg vagy, akkor orvoshoz kell menni. Szteroidos kenőcs kell amúgy a fitymaszűkületre, de recept nélkül nem fogsz kapni, mert nem olyan dolog az, amit agyba főbe lehet kenegetni. Az meg tévhit, hogy ilyenkor kérdés nélkül a szikéhez nyúl a doki, mert gondolom emiatt vagy beszarva.
2015. júl. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a jobb, túlesni egy kétperces vizsgálaton meg egy húszperces műtéten, aztán halomra dugni a csajokat, vagy itt vekengni és nem létező csodaszereket keresni az interneten?


És voltam urulógián, elég sokan mentünk ám már keresztül ugyanezen a problémán.

2015. júl. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, igazatok van! És megpróbálom össze szedni az erőmet és elmegyek dokihoz!
2015. júl. 9. 07:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Na végre!!!
2015. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csodakenőcs nincs, főleg rendelvény nélküli.


Egy szomszédos kérdésben is felmerült pont ez: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__7..


Röviden: az orvos amúgy kiírhat neked szteroidtartalmú kenőcsöt, ezeknek a bőrvékonyító mellékhatását szokás kihasználni arra, hogy a bőrt (amennyiben sérülésmentes) nyújtsuk.

2015. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!