Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Okozhat-e vizelési ingert...

Okozhat-e vizelési ingert (vizelési zavarokat) a streptococcuc agalactiae férfiaknál?

Figyelt kérdés

Én 36 hetes kismama vagyok. A héten derült ki, hogy ez a baktérium van a szervezetemben. Kaptam rá Zinnat (125mg) tablettát, most azt szedem.

De vajon megfertőzhettem vele a férjemet? Nem igazán egyértelmű a számomra hol okoz ez problémát a férfiaknál?

Már hetek óta zavaró vizelési inger kínozza (egy nap 10x pisil, és folyamatosan érzi, mintha csordogálna) Urológián mindent rendben találtak nála, de ilyen jellegű tenyésztése még nem volt.

Összefügghet az én betegségem az övével?

Ha engem kezelnek, neki nem kellene szednie valamit?



2015. júl. 10. 16:04
 1/2 anonim válasza:
A Strptoa Agalactiae vetélést, koraszülést, urológiai problémákat, meddőséget, PIDet (kismedencei gyulladás) okozhat. Az emberek kb 5 % a hordozza a baktériumot, de panaszok nélkül erre nem derül fény. Az urológián kéne hugycső-váladék tenyésztést csinálni a férjednek! És mivel nagyon könnyen elkapható, nem csak szexuális úton, hanem közös törölköző, kád, stb használattal mindenképpen vigyázzatok a Baba megszületéséig.
2015. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Kedden megyünk urológiára, mindenképpen el fogja mondani mi derült ki velem kapcsolatban.

Egyébként tusolónk van, soha nem fürödtünk együtt, külön törülközőt (tisztálkodó szereket, kisollót stb.) használunk.

2015. júl. 11. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!