Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Farokcsont problémára valami...

Farokcsont problémára valami ötlet?

Figyelt kérdés
Üdv! 16 éves fiú vagyok , kb 3 éve érzem hogy a farokcsont vége nekem befelé van hajolva , nem emlékszem rá hogy bármikor eltörtem volna bár az is játszik. Szóval 3 éve a farolcsont alján érzem hogy van valami kisebb "dudor" , szemmel egyáltalan nem látható.. Ha ülök csak 2-3 óra után kezd el fájni.. Viszont ha felülést próbálok csinálni akkor érzem hogy van ott valami . Ha megnyomom semmit nem érzek , már régebb óta ott van de nem vettem tudomást róla. Nem tudjátok mi lehet?

2015. júl. 11. 23:44
 1/3 Duenna ***** válasza:
2015. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz.Kis időt vesz igénybe és lehet mond valami okosat.Legalább tudni fogod mitől van és hogyan enyhítsd a fájdalmat.
2015. júl. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen , elfogok menni .. Köszönöm a válaszokat , elég hipochander tipus vagyok ezert elégge látudok parázni az ilyen dolgokra :(
2015. júl. 12. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!