Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen érzés körülmetéltnek...

Milyen érzés körülmetéltnek lenni és jobb-e mint fitymával élni?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy egyre több férfi önként körülmetélteti magát és arra lennék kíváncsi hogy milyen amikor a kórházban vagy klinikán először felébredtek körülmetélten és milyen érzés így élni a szexuális életeteket, tehát jobb-e körülmetélten az élet?

Olyan férfiak válaszát várom akik önként körülmetéltették magukat nem vallási vagy egészségügyi problémák miatt és éltek szexuális életet fitymával is.

17/F



#körülmetélés #fityma #nemi kérdések
2015. júl. 14. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

De miért műttetné magát valaki, akinek egészséges fitymája van?


Szerintem semmit nem számít a szexuális életben, hogy körül vagy-e metélve vagy sem.

2015. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem ébredsz körülmetélten, mivel nem altatnak egy ilyen rutin műtétnél. :)


Nekem vannak negatív és pozitív tapasztalataim is, Pm-ben megosztom veled ha rám írsz.

2015. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Hát én se értem,ki az aki önként akar ilyet.
2015. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Puszta kiváncsiságból meg nem hallottam valaki is megcsináltatta volna .Ez nem olyan ,ha nem jön be ,vissza az egész .Egy biztos,nem mindenki szárnyal a boldogságtól utána .
2015. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki azt,hogy a fitymád hátrahúzva hordod!Az első két hét kellemetlen,utána már észre sem veszed(legalábbis én így voltam vele,így 6év után az a furcsa,ha visszacsúszik).Szerintem nincs sok különbség a 2 között.
2015. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Én sem értem hogy egészsêges embert mi visz rá arra hogy hetekre tönkre tegye,megvagdostassa a nemiszervét!

A fityma nem hiába van ott!

A sex jobb nem lesz,de többen írtak hogy sikosító használatára kényszerültek sexnêl,maszturbálásnál utána.

USA-ban is csökken az arány,tűntetnek a csecsemőkorban történő metélések ellen,mert ott is látják,hogy ez civilizált országban,ahol tisztálkodásra van mód egy szükségtelen,durva művelet,csonkítás.


Jó érzésű ember egészséges gyermekeket nem tesz ki fájdalomnak.

2015. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Én is eü okból vagyok metélt, nekem jobb lett a szex.
2015. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Én önként mentem el körülmetélésre 22 évesen. Orvosilag/vallásilag nem volt indokolt, csak vágytam rá nagyon, valahogy sokkal esztétikusabbnak éreztem fityma nélkül. 3-4 évig gondolkodtam rajta, rengeteg lánynak, köztük barátnőmnek is kikértem a véleményét, és nem igazán találkoztam negatív válasszal. 2014 januárjában, hosszas kutakodás után kiválasztottam azt az orvost akihez elmentem. Örülök, hogy őt választottam. Egy konzultáción megbeszéltük, hogy milyen legyen, a teljes körülmetélést választottam, így ernyedt állapotban is teljesen fedetlen a makkom. A műtét egy kellemes budai magánklinikán történt. Helyi érzéstelenítés volt, nem alatatnak. Az első két injekció volt csak kellemetlen mint a fogorvosnál, utána nem éreztem semmit, de tényleg semmit. Lézerrel csinálta a doki, nem vagdosta. Kb. 20perc volt az egész. Olyannyira nem volt vészes, hogy utána autóval hazavezettem. Estére kezdődött el a fájdalom, de kibírható volt. Az első egy hétben változó rendszerességgel és intenzitással jelentkezett fájdalom. Otthon cserélgettem a kötést egyre sürűbben az első 3hétben, majd lekerült. A varratok ezután egy héten belül felszívódtak. Ekkor próbáltam ki először élesben, persze még nagyon óvatosan. Barátnőmmel egybe hangzó véleményünk volt, hogy jobb lett a szex. Sokkal intenzívebb, hogy nem a saját fitymámba csúszkálok, hanem a barátnőm puncijába. Lényegessen nem lett hosszabb a szex, max 5-10percccel. A szopás (elnézést ha valakit zavar ez a szó) viszont teljesen más, nagyon sokáig bírom, és hatalmasat élvezek a végén, konkrétan remegni szoktam, a miértjét én se tudom. Ma már olyan mintha mindig is ilyen lett volna, senki nem panaszkodott rá, és sokkal szebb lett, pedig előtte se volt csúnya. Senkit nem kezdenék el rábeszélni, de ha valóban vágyik rá az ember ne hagyja ki, mert nem fog csalódni. De csak magánorvosnál csináltatnám, 100ezer ft volt, de ennyit megér, hogy a farkamat ne egy alkoholista SZTK-s orvos vagdossa.


23/F

2015. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Sokkal jobb nélküle, az egyetlen dolog, amit bánok a körülmetéléssel kapcsolatban, hogy nem hamarabb szántam rá magam.
2017. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha nincs olyan elkerülhetetlenül erős indok a fityma eltávolítására, akkor azt nem szabad megtenni. A fitymaféket lehet megszüntetni, és akkor a fityma teljesen simára hátrahúzható lesz, hasonlít a körülmetéltekéhez. Fitymával gazdagabb vagy, mert két állapotot idézhetsz elő. A fityma védi a makkot mindenfajta sérüléstől is, és a makk nem veszíti el az érzékenységét. A fityma eltávolítása öncsonkítás.
2018. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!