Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért ne borotválkozhatnék...

Miért ne borotválkozhatnék (az arcomon) 15 évesen? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Az apám mindig azt hajtogatja, hogy minek, így csak megerősödik az arcszőröm, és hogy még halogassam, mert addig milyen egyszerű az életem. De ha már eléggé látszódik, és nekem nagyon ápolatlannak tűnik. (mellesleg csak heti egy alkalommal borotválkozom)
2010. márc. 4. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem erősödik meg, az csak városi legenda. Egyébként igaza van, addig örülj, amíg nem kell borotválkoznod. Persze ha akarod borotváld, majd rájössz, hogy nem olyan élvezetes az.
2010. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ennyire fontos, de persze még fontosabbnak érződik :D
2010. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is 15 évesen kezdtem. 16 évnyi borotválás után szerintem semmivel sem erősebb, mintha vártam volna még néhány évet.
2010. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tutujka ***** válasza:
44%

Hát már, hogy a fenébe ne erősödne meg?

Nekem pihének indult, most meg már drótszerű.

Elég hülyeséget írt az, aki azt mondta, hogy 16 évnyi borotválkozás után sem erősödött meg.

Barátom, akkor irigyellek.

Amúgy a kérdezőnek!

Ha úgy érzed, hogy ápolatlannak tűnsz, akkor ideje elkezdened, mert nem minden lány örül ám neki, ha valaki igénytelen az arcszőrzetére.

Próbálj egy divatos fazont kitalálni de ha rendszertelenül nő, itt ott foltokban, akkor mindenképpen vágd le teljesen.

A kis kecskeszakáll még ma is igen sexy tud lenni.

Nálam bevált és tetszik a csajoknak.

2010. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző: attól, hogy romlik a ház állaga, és te mindig söpröd az udvart, még nem a söprögetéstől romlik a ház.
2010. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tutujka ***** válasza:

Előző: attól, hogy romlik a ház állaga, és te mindig söpröd az udvart, még nem a söprögetéstől romlik a ház.



Ezt lefordítanád kérlek!

2010. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Általában már 14évesen szokták. Csúnyika leszel ha otthagyod!!!!!!!! :)
2011. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!