Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe fitymaszukulettel mit...

Enyhe fitymaszukulettel mit tudok kezdeni? Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Lanladtan nagyon konnyen hatramegy, ha felig all akkor is, de mikor merevedesem van akkor csak felig jon hatra, utana mar huzodik es faj. Hogy "tagitsam" a fitymam?

2015. júl. 16. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan durva, hogy körül kelljen metélni, akkor csinálnak két bemetszést
2015. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Dehogyis...ha felig hatramegy, azt le szoktak huzni. Olyankor kicsit hozza van nove de vissza lehet fejteni..
2015. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondom, lankadtan teljesen hatra jon! Erekcional vannak csak gondjaim... hatrahuzni akkor meg nem merem mert faj is, meg feszul. Amugy 14 eves vagyok, ezt kihagytam
2015. júl. 16. 23:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. júl. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Fürdéskor meleg vízbe tornáztasd, húzogasd.

ha csak enyhe szűkület akkor pár héten belül javulni fog

2015. júl. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Sikositott allapotban tornaztasd
2015. júl. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Valódban én is a meleg vízben történő fityma tornáztatás javaslom.Pár hét alatt,max. 1 hónap alatt jelentős javulást vehetsz észre.Óvatos legyél!


Ha semmi javulást nem tapasztalnám,akkor urológushoz kell menned,14 éves kortól egyedül is mehetsz már,ha nem mernél vagy akarnál szólni senkinek sem.Csak tb kártya és személyi igazolvány kell és a rendelési időre simán elmenni ez esetben.

2015. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem javaslom a melegvízes tágítást sem, amíg hozzáértő embernek nem mutattad meg, már csak azért is, mert nem tudod, hogy fogj hozzá, és ha rosszul csinálod, vagy nem viseli a fitymád és bereped, akkor mehetsz a sebészetre, hála az itteni "jótanácsoknak". Szerintem ennél te azért értékesebbnek képzeled magad, minthogy ilyet megkockáztass!
2015. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Ezért szoktuk kihangsúlyozni, hogy nem szabad a nyújtással fájdalmat okozni...


De amúgy meg igen, szuper, elmegy orvoshoz úgy, hogy nem tud arról, hogy nem csak metéltetni lehet – az urológusok elég nagy része meg sajnos csuklóból javallja a circumcisiót, mert nem érdekli annyira a beteg. Egész sokszor látom itt azt, hogy a kérdező amint megemlíti, hogy nem szeretné levágatni, máris előkerül a kenőcsös nyújtás mint alternatíva.

2015. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!