Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz gond. Szerintetek fog...

Pénisz gond. Szerintetek fog még nőni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.Merev állapotban 13-14cm a péniszem,de ernyedt állapotban csak 5-6cm,és vékony.

Fog még nőni?

Az ernyedt állapotban nagyon zavar,hogy ilyen kicsi.


2010. márc. 5. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg hogy állva játékos legyen, te pedig kratív majd a szexben! Nem állhat mindig, ernyedten másnak is sokkal kisebb!!!
2010. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az mindegy, hogy mekkora alapállapotban. Szerintem 13-14 cm egyáltalán nem kicsi, sőt. Bár szerintem még nőhet. Jah, és ne dőlj be a "méret a lényeg" dumának: egyáltalán nem jó, ha óriási, kifejezetten fájhat. 22/L
2010. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ernyedt állapotban mindenkinek kicsi. De így legalább kevésbé lifeg, miközben pl futsz.


A 13-14 centi tökéletes. (Női szemszögből nézve, mivel nő vagyok.) A férjemnek sincs több, mégis csuda dolgokra képes vele. :-)

2010. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnám miért zavarja a pasikat ha 20 cm alatt van. 14 cm már teljesen jó, annál nagyobbra nincs szükség. Alapállapotban meg teljesen mindegy mekkora. Még nőhet is, de lehet hogy nem fog már... kétesélyes.
2010. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igazából az ernyedt állapot zavar,mert akiknek láttam,azoknak mind nagyobb és vastagabb,és velem egy korúak.
2010. márc. 5. 21:42
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
de lehet növesztőt kapni farok-ra is meg mell-re szinte minden re te hát nyugi
2010. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A pénisz méretére a következő alapszabály a jellemző:


Minél kisebb ernyedt állapotában, ahhoz képest annál nagyobb lesz erektált állapotában, és fordítva. Azaz a te ernyedten pici péniszed simán nőhet a háromszorosára, amikor felizgulsz, míg egy ernyedten nagynak és vatsganak tűnő pénisz alig a felével nő meg az erekciókor.


Ez persze statisztika. De minek érdekel téged mások péniszének a vastagsága? :-))

2010. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen,az lehet,hogy mereven ugyanakkora,de ernyedten pl. zuhanyzásnál elég ciki az ernyedt állapotban az 5-6cm.
2010. márc. 5. 22:56
 9/16 anonim ***** válasza:

Miért, meztelenül méregetitek egymásnak a srácokkal? :-o :-D


Az érdekeljen, amit majd a barátnőd mond, ne a "többiek" véleménye. Ja, és 14 már most jó, szóval ha már nem is nő tovább, akkor sem vagy gondban :)

L,19

2010. márc. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Tutujka ***** válasza:
100%

Megint egy péniszes kérdés.

16 évesen még nem vagy kifejlett állapotban.

Ez fontos!

20. életéved körül már nem igen változnak adottságaid.

Lankadtan, ha vérpéniszed van, akkor természetes, hogy kicsi.

Egyébként a 14 centi nem rossz, csak annak mulatságos, akinek jóval nagyobb van, mert az kiröhögi a kis péniszűeket.

De!

A nagy pénisznek hidd el, sokkal több a hátulütője, mint az átlagnak.

Gondolj bele, hogy a te méreteddel tövig tudsz egy lányba hatolni, vagy ha ő téged orálisan elégít ki, akkor tud frankón mélytorkozni, minden erőfeszítés és öklendezés nélkül, míg egy nagyobb pénisszel rendelkezővel csak kínlódik.

Ne bánd, hogy átlagos mérettel rendelkezel, lehetne rosszabb is.

Soha ne legyél elégedetlen!

2010. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!