Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az gond 14 évesen hogy minden...

Az gond 14 évesen hogy minden nap vágyat érzek magyarán kanos vagyok, és minden nap maszturbálok? Esetleg ez befolyásolhat a pénisz növekedését vagy bármit is a szerszámmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Általában rendesen elélvezek.Csak az aggaszt, hogy még mindig az előváladék jön.Esetleg le kéne állnom, hogy rendesen tudjon termelődni a sperma
2011. jan. 2. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:

sperma temelése folyamots menyisége bevitt folyadékok szabályozák :D

pénisz nővekedésl kapcsolatbna ugy tartyak miden hokizás

0.01 cm nővel rajta

2011. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Klasszikus tévhitek...

Az önkielégítés SEMMIT ÉS SEMMIBEN NEM BEFOLYÁSOL!!!


Egyvalami viszont fontos... HA ELSIETED A MASZTIZÁST, és nem húzod el, mondjuk olyan 20-30 percig úgy, hogy többször a csúcs előtt hirtelen leállsz, lehűlsz majd újraindulsz, elég valószínű, hogy KORAI MAGÖMLÉSED LESZ!



Az előváladék meg majd később, ha majd érettebb leszel, ki fog egészülni a "mag"-gal, vagy szlengesebben "csődörtejjel". De ha nem, akkor sincs gond, valakinek az ondója elég "vizes" állagú, mégis termékeny.

Itt van egy hasznos topik, erről az egészről, amit kérdeztél, szinte mindenben megegyezik. Van benne hasznos válasz, szal alaposan nézd át!

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..


BÚÉK!

2011. jan. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2011. jan. 3. 17:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Megfogadtam a 2010-01-12 06:11 választ, igaz nem volt nagy tűzijáték de a patakot már láttam ami persze nekem élmény mert még ilyen nem volt :) (remélem érted mire célzok). Bár igaz hogy az aktus ideje(ha lehet ezt annak nevezni) olyan 10 és 15 perc között volt. Nem tudom normális volt az, hogy után ingert éreztem sárga dobására, meg lüktetett a péniszem és bizsergett ami hát nem volt kellemetlen de nagyon kellemes sem, úgy a 2 közé tenném. :)
2011. jan. 3. 18:05
 5/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem gond, ha minden nap maszturbálsz. Sőt, hasznos is, felfogható egyfajta "gyakorlásként" is, a korai magömlést elkerülendő. Ez ügyben egyet tudok érteni az előttem szólóval, ne siess vele, hanem próbálj belőni kb. fél órás meneteket. Nem baj, ha eleinte hamarabb sül el, ismerd ki az igényeidet, hogy mire hogyan reagálsz!
2011. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen próbáltam késleltetni de a 10. és a 15. perc között megvolt :)
2011. jan. 3. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
ezu még évekig így lesz és nem növeszti a farkad
2011. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!