Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » ,14 éves vagyok és szerintem...

Ifju 99 kérdése:

,14 éves vagyok és szerintem fitymaszűkületem van, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Muszály kötülmetélni vagy van más megoldás is? Altatásban csinálják ha műtenek? Debrecenbe hol csinálnak ilyen műtéteket?

2015. júl. 23. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

MuszáJ és:


Fordulj a háziorvosodhoz, ő majd tovább irányít.

Nem minden esetben szükséges műtét, majd az orvos eldönti.

2015. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyban fugg a szukulet merteketol is.
2015. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha feláll akkor is hátra tudom húzni kb a háromnegyedéig,de utánna már feszít és fáj
2015. júl. 23. 12:15
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Ehhez látni kéne, így látatlanban. ..
2015. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem olyan nagy mérvű szűkület .Neked még a doki ajánlhat kenőcsös tágítgatást is .Az ilyen mértékű szükűleteket nem metélnek kőrbe ,mert már vannak más megoldások is .

Amennyien kis mértékű a beavatkozás,akkor lehet helyi érzéstelenités .Egyébként 14 alatt altatnak ,mert kis korúnak számit .

Ahhoz már nagy fiú vagy ,hogy elmenjél az SZTK urológiai szakrendelésére vizsgálatra .Csak taj kártya kell ,semmi egyéb.Ott a beteg felvételnél jelentkezel ,és mondják mikor kerülsz sorra .Eddig nekem minden fiú azt írta vissza ,lankadt állapotban vizsgálta a doki .

2015. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Lehet meleg vízven tornáztatni, vagy kenőcsökkel kenegetni, de ha súlyos, akkor keveset érnek ezek, így műtét kell.
2015. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat remélem hamar rendbejön. Csak azért kérdezem hogy altatnak e mert én rosszul vagyok ha tűt látok
2015. júl. 23. 21:58
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Enyhe a fitymaszűkületed így nem kell körülmetélni,jobb ha tudod sok orvos mégis megemlíti a metélést,ekkor meg kell mondani te ezt semmikêpp se szeretnéd és akkor más műtéti módot ajánl majd.

De az is lehet hogy nincs szüksêg műtêtre és szteroidos kenőcsöt ír fel neked.

Meleg vízben próbáltad a fitymád tágítani,nyújtani?

Óvatosan hátra kell húzkodni mintha madztiznál és pár hét alatt javulhat a fitymád könnyebbé válhat a hátrahúzása.

Ha ez nem válik be menj el urológushoz,ő megvizsgál,megbeszélitek hogy elég a krém,vagy műteni kell esetleg.Ha műteni kell a szüleidnek hozzá kell járulnia mert fiatalkorú vagy.

2015. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Dehogy kell körülmetéltetni mindenképp! :) Ez minden embernél más és más, de lehet, hogy otthon is tudod még tágítani. Mindenesetre ha elmész az urológushoz, hogy megnézzen, semmi rossz nem fog történni.
2015. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Menj el minél hamarabb ,mert tovább szűkűlhet.Engem 2 napja müttöttek.Eltávolították a beszűkűlt részt és fékemet is átvágták.Epidurális érzéstelenítőt kaptam.Még egyáltalán nem fájt semmit a péniszem ,pedig azt olvastam ,hogy az első napok a legfájdalmasabbak.
2015. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!