Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az hogy a péniszem...

Miért van az hogy a péniszem teteje teljesen vörös?

Figyelt kérdés

Tegnap este fele bevörösödött és azon a ponton érzékeny!

Valami segitség?



2015. júl. 29. 17:18
 1/8 anonim válasza:
orvos
2015. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zita :D válasza:
Sajnos mivel nem vagyok ferfi nem tudom,de maszirozd?!!
2015. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biróm hogy mindenki itt akarja magát kezeltetni :)

Meny orvoshoz mielőtt leesik :PP


Amugy sok dologtól lehet, túl sokat és erősen masztizol. kidörzsölted a makkod, de lehet gomba is. Jobb félni mint megijedni.

2015. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2#2 Sajnos az nem segit!
2015. júl. 29. 17:36
 5/8 anonim válasza:
80%

Szia!

Orvos-nak tanulok!

Erre annyit mondok túl erősen masztiztál!

A teendő mit csináljatok, csak annyi hogy valaki segitsen rajtad! Nem orvosra gondolok mert az csak annyit mondana 1/2 gyógyszer ami 10000 forintok! Valakinek ki kell elégiteni hogy jobban legyen! Viszlát.

2015. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az előző embernek teljesen igaza van. Régebben nekem is ez volt a bajom. Csak nekem a húgycső is bevörösödött.
2015. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A makk egyébként is érzékeny .Lehet hogy ott jobban kitágultak a hajszál erek .De okozhatja ez a saját vizeleted is .Valami olyat választott ki a veséd ,ami kissé felcsipheti .Kort ugyan te sem irtál,mert ez nagyon ritkaság,illetve csak akkor ha méretről van szó,ha van ondód még az is ráfolyhatott masztinál .Abban is lehetnek olyan anyagok,ami ilyet vált ki .
2015. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán kidörzsölted
2015. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!