Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem méreténeK normlitás...

A péniszem méreténeK normlitásáról szeretnék kérdezni:20 éves vagyok a péniszem mérete:: penyhüdt állapotban: vastagság:kb 3 cm hossz: 10-11 cm között merev állapotban: vastagság: 3,5-4 cm hossz: 14-15 cm szerintetek ez még ideális?

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Google: pénisz méret statisztika


Egy rakás felmérés meg táblázat fog kijönni.

És itt, a GYIK-en meg 11239 ilyen kérdés van már, és mindben benne van a válasz is.

2015. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezzel már minden igény ki lehet elégiteni .
2015. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
őszinte leszek, nem kellenél. És nem a méret miatt, hanem azért, mert ez 20 évesen szánalmas agyalás.
2015. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Zsir vagy teso
2015. aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó méret, nyugi
2015. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez jó,petyhüdten sem kicsi.
2015. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a pozitív visszajelzéseket

csak azért kérdeztem mert tavaj márciusban müttettem meg mag fifymaszükület miatt és én ugy nem akartam senkivel sem szexuális életet folytatni, volt egy rövidebb kapcsim de szex nélkül meg aztán ugye vége lett de utánna vettem a bátorságot és megmüttettem meg magam még a mütét ota sem szexeltem igazán mert féltem a reakciotol hogy ha llenne egy kiszemelt csaj és neki talán pont kicsi lenne, de gondolom egy kapcsolat nem a méreteken alapul, szóval a nagy titkom hogy még mindig szűz vagyok de jobb az igazira tartogatni

2015. aug. 21. 14:15
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"szűz vagyok de jobb az igazira tartogatni"

20 évesen azt sem tudod, hogyan kell. Ott fogsz beégni a szerelmed előtt.

2016. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod, előző hozzászóló, a szerelem szó jelentését.

A szerelem szó pont azt jelenti, hogy nem tudsz beégni előtte, mert semmi nem égő vele.

Semmi olyan praktikáról nem tudok szexualitás terén, ami helyettesíthetné a szerelmi kapcsolat bensőségességét.

Ennél fontosabb feltétele nincsen a szexualitásnak.

2016. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!