Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 1 napja megjelentek a makkomon...

1 napja megjelentek a makkomon piros kis pöttyök, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Volt olyan hogy kicsit fájtak is, de már nem fájnak. Ez elmúlik? Két tippem van:

1: Az arcom is tiszta piros, a kezem is, és a köldököm alatt is van egy piros folt. Nem lehet, hogy szúnyóg csípés? (lehet h hülyén hangzik.)

2: Túl sok volt a recska, és ahogy a bőrt sokszor viszonylag száraz péniszen fel-le húzogattam "megsebezte" a makkomat, és ilyen jött elő. Sajnos tényleg túlzásba vittem. Ha egy jó ideig nem recskázok, akkor elmúlik?



2015. aug. 2. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A doki erre azt mondaná,100+ 1 dologtól lehet.

Mire a kivizsgálás a végére érne ,már minden el is múlna .

Nem hiszem hogy a recskától lenne .Mivel máshol is található,lehet hogy valamire alergiás voltál,olyat ettél ami ezt hozta ki .Ne szárazon recskáz,ha ilyen sérülékemy a bőröd .Túlzásba nem tudod vinni,mert csak annyit csinálsz ,amennyit megkívánsz .Ennek a gyakori recskának ,majd idős korodban látod hasznát .Aki erre nem lusta ,annak a nemi szervei is aktivan fognak működni,mert ahhoz lesznek szokva .Ezt doki mondta ,én csak tapasztalom most ezt .

2015. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A makkon lévő sok piros pötty gomba is lehet,canesten krém jó rá,legalább 2 hétig kell használni.De ha beteg voltál,antibiotikumot kaptál attól is lehet gombád.

Ha nem múlik urológushoz menj el.

2015. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!