Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha most elkezdek sűrűn borotvá...

Ha most elkezdek sűrűn borotválkozni, akkor erősödhet az arcszőrzetem?

Figyelt kérdés
Már elég sűrű az államon és pajesztól állig vezetve, csak nagyon gyenge, fekete színű, de mintha pihepuha haj lenne. Ha most elkezdem folyton borotválni, 1-2 naponta, akkor erősödhet? Eddig heti 1x borotválkoztam, mert akkor már hosszabb volt. 19F
2015. aug. 4. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem erősödik a szőrzet, csak vastagabbak lesznek a szőrszálak.
2015. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor az. Nekem mindegy, csak szeretnék végre borostát.
2015. aug. 4. 10:47
 3/16 anonim ***** válasza:
A borotválkozás erre nincs befolyással, csak a genetika és a hormonok. De még van rá esélyed, hogy a következő években megerősödik.
2015. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Attól hogy sokszor borotválkozol, nem lesz erősebb az arcszőrzeted. Gondolj csak bele: ha a borotválkozástól tényleg erősödne az arcszőrzet akkor egy 80-90 éves bácsinak milyen gondjai lennének. Várnod kell.
2015. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen erősödik
2015. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Hiába szajkolják itt ,hogy nem erősödik,úgy is végül mindenki megtapasztalja magán .Ha nem erősödne életünk végéig pelyheket lengetne a szél .Én is pihésen kezdtem ,most meg csak úgy serceg a borotva .Talán azért mert nem erősödött meg .Na félre a mesékkel innen .Ha nő lennék nem lenne ekkora tapasztalatom róla .
2015. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

4 es,röhögnöm kell a példádon .Ha nem erősödne ,akkor meg mindig pelyhek lennének .Nincs itt valami ellentmondás .

A szőr erőssége elér egy fokot,aztán ezt tartja éveken keresztül .

2015. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ámen!

Minden esetre borotválom akkor 1-2 naponta.. Baj nem lehet belőle végül is.

2015. aug. 4. 17:11
 9/16 anonim válasza:
Látom gyülekeznek az okos emberek.... Az arcszőrzet erősödik, de egyáltalán nem a borotválkozástól. Erősödik, ha borotválkozol, ha nem. Ha meghagyod a "szűz szőrt" az arcodon vagy tíz évig, akkor az a puha, gyenge szőr lesz felül, és az idő közben erősödött szőr, pedig alul, tehát azt nem látod. És ha tíz év után először borotválkozol, akkor látni fogod, hogy az újonnan kinőtt szőr már sokkal erősebb, durvább. Akkor talán attól az első borotválkozástól erősödött volna úgy meg a szőrzet?
2015. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lehet. :D
2015. aug. 4. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!