Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez hererák?

Szerintetek ez hererák?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az elmúlt hetekben elkezdett a jobb herém és az alhasom fájni. Nem erős fájdalom de azért kellemetlen, és a mellékherém meg az ondóvezetékem megvan szerintem duzzadva.

Kezdek megilyedni! Orvoshoz meg nem nagyon merek elmenni! Szerintetek komoly? Amúgy 18 éves vagyok ezért is fura. Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. aug. 5. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A hererák nem fáj. Ez gyulladás.
2015. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is fáj annyira inkább csak kellemetlen. 10-es skálán 2
2015. aug. 5. 19:35
 3/7 anonim válasza:
1. Hozzászóló,tapasztalatból beszélsz? Igenis tud fájni rohadtul,és rettenetes alhasi görcsöket is tud produkálni.Nekem 3 éve volt,ha időben észreveszik nagy eséllyel gyógyítható.Keress fel egy urológust sürgősen,nem fog megenni.Aztán ha csak gyulladás kapsz rá gyógyszert.
2015. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
A lényeg, hogy orvoshoz ne menj, majd csak amikor pokolian fáj és már késő, majd levágják, nem kell azt neked használni.
2015. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármi más lehet. Nem kell egybő arra gondolni.
2015. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

A hererák meglehetőse ritka dolog, sokkal valószínűbb a heregyulladás vagy a here-viszérsérv. Egyik se kellemes, tudom, nagyon "olyan" dologról van szó, de a golyóid megmaradása érdekében menj orvoshoz. Ha hererák, akkor az a golyó agyő, de a másik valószínűleg nem , és egy is elég, ott nem az a kérdés, hanem az ÉLETED.

A hererák 30 év alatt tipikus, a betegek 98%-a 16 és 31 év közötti. Sajnos, korban vagy.

2015. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Herekocsány-csavarodás. El is halhat, orvos lássa !
2015. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!