Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaletapadas?

Tozser Alex kérdése:

Fitymaletapadas?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az de kezelni hogylehet?Ha felhuzom a makk moge, akkor a fitymafekem oldala, azaz az also oldal, a fitymamnak a korivenek a fele, levan tapadva, A makk koge tudom huzni, de annal tovabb nem, mert odavan tapadva.Annyit hatraltat hogy bekell jaratnom mindig,escsak azutan tudom allva felhuzni.Regen is volt mar, de akkor erzestelenito nelkul, csakugy rarantott az orvos es nagyon fajt.Nincs erre valami krem,.hogy ezt elkeruljem?
2015. aug. 5. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Megírhatod privátban is
2015. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alul a fitymafék van. Lehet hogy az rövid neked. Ha le lenne tapadva, akkor fent is észrevehető lenne, illetve akkor nem is lehetne a makk mögé húzni szerintem.

21/F

2015. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13 eves vagyok.
2015. aug. 5. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Meleg vízben minden nap nagyon óvatosan húzkod hàtra a fitymád és pár hét alatt javulhat.Ha semmi javulás nincs akkor urológushoz kellene menni,ő lehet írna fel rá kenőcsöt(urologushoz nem kell beutaló,csak a rendelési időre kell elmennj,tb kártyát,személyit vinni)
2015. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben!:D
2015. aug. 9. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!