Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület?

Ez fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
Na az van, hogy amikor lankadt állapotban van a péniszem, akkor simán hátrabírom húzni rajta a bőrt, de amikor áll, akkor teljesen nemtudom hátrahúzni. Most próbálgattam, és végre hátra tudtam húzni merev állapotba is. Ezzel akkor elkell mennem orvoshoz? 12/F

2014. aug. 5. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is ez van.Ne aggodj ez nem fitymaszűkület (úgy tudom).de nem az.Én pl csak a háromnegyedéig tudom.12/f
2014. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
U.I:Ne aggódj idővel ellazul a fitymád.
2014. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor nem kell vele orvoshoz fordulni?
2014. aug. 5. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Naponta tornáztasd ,és nagyon szépen ki fog tágulni .
2014. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha fájdalom nélkül hátra lehet húzni mereven, akkor nincs miért orvoshoz menni. Nyilván gyakorolni kell...
2014. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Amikor merevedéskor nem tudod hátrahúzni a fitymád, azt relatív fitymaszűkületnek hívják. Ha a továbbiakban a fitymád hátrahúzása nehézkes, fájdalmas lenne, akkor szólj a szüleidnek és ha indokoltnak látják, forduljatok orvoshoz!
2014. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell orvos,de ezentúl minden este amikor fürdesz szépen tornáztasd a fitymád,tehát húzkod hátra és ezt akkor is csináld ha feláll a kukid,mert ekkor van gond,ha most ezt bevezeted akkor később nem lesz baj és rövid időn belül simán hátra tudod úgy húzni a péniszeden a fitymát a makk mögé hogy kicsit sem fog fájni és nem lesz vele gond.
2014. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!