Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha van 4 hónapja kapcsolatom,...

Ha van 4 hónapja kapcsolatom, de még nem tudtunk lefeküdni egymással mert nem áll fel rendesen. Akkor mit tegyek? De ha orálisan elégít ki akkor minden rendben megy (de van olyan is amikor nem igazán áll fel rendesen). 17 éves fiú.

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 14:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
hát a dohányzás lassitja a vér keringését és akor nem jut annyi vér a p*csödbe hogy feláljon
2010. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
jha am ebben van valami.mert télleg tök parázik.a bolhából csinál elefántot.végül is én tökre türelmes vagyok hozzá:D..de majd feloldódik:D..vagyis én remélem:D
2010. márc. 8. 14:42
 13/20 A kérdező kommentje:
hát am lehet h van benne valami.mert állandóan parázik.és télleg mindenre ráfogja..vagy annyira akarja h felálljon neki.és nem megy.mert izgul...h mivan akkor ha beég..de mondjuk nem tudom miért.most próbálom feloldani ezek alól:D..többször fürdünk együtt.hátha segít ez neki valamit:D
2010. márc. 8. 14:45
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
szerintem meg te vagy a fiúka akinek nem áll fel a jánosa, cska még egy anonim oldalon is cikinek találod. na ez esetben vágd le
2010. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
csaj vagyok...basszus...én várom a válaszokat...de hátha nem hiszed el a te dolgod..*-)
2010. márc. 8. 17:58
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

minél jobban parázik, annál kevésbé fog sikerülni

ez egy ördögi kör

csak azt tudod csinálni vele, hogy mondogatod, hogy nem baj, semmi baj, ne akarja görcsösen

sok mindennel lehet örömet okozni azon kivül is hogy berakja, használja a kezét, nyelvét, és te is

2010. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

moderátor !!!

első hozzászólások...

2010. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem probaljatok meg egy darabig mellozni a kozosulest.

Azzal egy kicsit feloldodtok, ha csak ismergetitek egymas testet. Talajatok meg egymason azokat a pontokat, amikre hevesebb vagyatok alakul ki.

Ne egyszerre csinaljatok egymason. Egyszer az egyikotok fekudjon hasra es a masik kezdje fejtol a talpaig simogtni a masikat. Akit simogatnak visszajelez, hogy hol volt az a pontja, ami igazan tetszett neki. Ez lehet akar a hajtovenel is, vagy a bokajanal. Az a lenyeg, hogy neki milyen izgalmat valt ki.

Mikor mind a ketten felterkepeztetek egymast hason fekve, akkor megfordulhattok.

Most elolrol ugyanezt, de azzal a kulonbseggel, hogy az erogen zonakat egyenlore hagyjatok ki.

Amikor ezzel is megvagytok.

Akkor raterhettek az erogen zonakkal egyutt egy pettingelesre. Nem kozosulesre! Akar egy kozos maszturbalasra is egymas elott.

Ezutan megismerve egymast, mivel mindenki egy kicsit mas. Konnyebb lesz kivaltani egy intenziv erekciot, ami nagyobb oromet okoz mind a kettotoknek! Az elojatekot semmikepp ne hagyjatok ki. A hosszabb simogatas sokkal izgatobba valik, mind a kettotoknek, mint "ajtostol rohanni a hazba"!

Kivanok sok - sok oromet nektek!

2010. márc. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

[link]

Olvassatok meg el ezt is, remelem jobban megertitek a lelki oldalrol is!

Sok sikert!

2010. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2010. márc. 16. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!