Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A herezacskóm és a combom és...

A herezacskóm és a combom és a herezacskó találkozásánál szokott viszketni a bőröm, de csak délelőttől vagy délutántól. Ez a kamaszkor miatt lehet? A hintőpor megszüntetheti? Canesten kenőcsöt használtam de nem segít, csak enyhít. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben a melegben előfordul. Próbáld ki óvatosan a lábgomba elleni hintőport heti egy alkalommal.
2015. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a nagy melegtől és emelkedett tesztoszteron szinttől is lehet. Ha hintőporozod, akkor becsomósodik és az fog kidörzsölni, de próbáld ki. Amúgy nem árt elmenni bőrgyógyászhoz.
2015. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hintőporozd meg a cnestennel is kend
2015. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Szellőztesd gyakrabban, mert ilyenkor, ebben a melegben könnyebben bepállik.
2015. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Canesten oldatot használj.hasonló helyzetben voltam .

sajnos ez az a terület ami könnyen nyirkosodik,és gombásodik is .Én is utána olvastam,mitől van hogy csak bizonyos időben viszket.A válasz rá,a gombák ekkor aktivizáljál magukat,máskor nyugalomban vannak .Nekem meg pont éjszaka viszketett csak .Hintőporozni kell .

2015. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!