Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért hámlik a péniszem? Köze...

Miért hámlik a péniszem? Köze lehet annak, hogy nemrég vették le a katétert? Többi lent!

Figyelt kérdés
2 napja vették le a katétert, mert kórházban voltam (kb. 2 napja) és azóta vizeléskor belső fájdalmakat érzek (nem mindig) és enyhe csípős érzést, ami utána el is múlik... Ma reggel viszont elkezdett a makkom alatt a fitymámról a bőr enyhén vedleni, és egy kicsit a makkomról is. Fehér kórpaszerű hámlást vettem észre amit ha leszedtem nem fájt, inkább viszketett.. Előtte a bőr azon a helyen piros volt, de nem fájt... Most a hámlás helyén új bőrt látok ami nem fáj, inkább viszket... Bekentem gombásodás é fertőzés elleni krémmel, remélem segít.. De mi lehet az oka? A katéter előtt nem volt ilyen panaszom. Lehetséges, hogy felsértettek vele valamit? Illetve mi a teendő? Ez súlyos? 16/F

2015. aug. 10. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gumbo elleni krém nem erre való. Minden bizonnyal el fog múlni a hámlás. Ne aggódj emiatt! Ha fáj is, akkor menj el urológushoz! Miért volt katétered?
2015. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Neogramormonnal kend.
2015. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért volt katétered?


Lehet elkaptál valamilyen fertőzést, helyedben felkeresnék egy urológust

2015. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Testünk külső részeén a bőr sem örökös.Időnként az is megújitja magát .Ha valami folytán nagyobb igénybe vételnek van kitéve ,akkor előtt .Így vagy ezzel te is .A makk felületét viszont nem is bőr fedi,hanem nyálka hártya .

Ez nem gomba,jobb erre amit írtak ,Neogranormon.Más esetekben meg baba krém .

2015. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy a katétertől van az égő érzés,az majd elmúlik,de a hámlás is a fertőtlenítő miatt lehet.Neogranormon a megoldás,ahogy már előttem is javasolták.
2015. aug. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mellkas műtétem volt és ezért kaptam katétert kb. 4 napra mert felállni nem tudtam.

Canestennel kenegetem most, az is jó?

Égő, viszkető érzés és reggelenként hámlás, ezek a tüneteim.

2015. aug. 11. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!