Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan szedjem ra magam, hogy...

Hogyan szedjem ra magam, hogy elmenjek apummal urulogushoz?

Figyelt kérdés

Udv.

17 eves leszek, es fitymaszukuletem van.

Sokaig csak reszleges volt (tehat lankadt allapotban hatra tudtam huzni), de most mar siman se megy.

3 naponta megszoktam mosni, olyankor hatra feszitem, ami nagyon faj, verzik, meg minden.

Tudom, hogy szuksegem lenne elmenni urulogushoz, de nem merek apukammal errol beszelni. Egyszeruen felek.

Es ha raszedem magam, es elmegyunk urulogushoz, az akar azonnak el is vegezheti a korulmetelest?

Mert szeretnem meg suli kezdes elott, hogy ne kelljen ezert majd edzeseket kihagynom.

Esetleg valaki tud tanacsot adni aki ment ugyan ezen?

Elore is koszi:/


2015. aug. 10. 17:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

Ez férfi dolog,nyugodtan elmondhatod apádnak .

Te csak egy eset vagy a rendelőben.Elsőben csak vizsgálat van ,időpontot adnak,a műtét a kórházban lesz .Nem biztos hogy ebből körbemetéslés lesz,vannak már más megoldások is .

Mivel nem vagy 18,egyik szülődnek alá kell irni a műtéti beavatkozási engedélyt .Ezt a műtét napján szokták .10 nap feltétlen kell a gyógyuláshoz,úgy hogy igyekezzél .

2015. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos nem fog kinevetni, mert a méreted egyáltalán nem érdekli, csak az, hogy a problémádat kezelje! Ha hátraerőlteted és vérzik, azzal ronthatsz a helyzeten, mert ahogy újra és újra meggyógyul és esetleg közben hegesedik, még jobban összeszűkülhet! Ha nem megy, ne erőltesd hátra!

Apukád biztosan segíteni fog neked, szóval állj elé minél hamarabb és beszéljétek meg!

2015. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd nekil
2015. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom mindenki valaszat.

A Ti segitsegetekkel, es batoritasotokkal, sikerult raszednem magam, ele alltam, es megbeszeltem vele a dolgot.

Holnap reggel az orvosnal kezdunk!

Koszonom

2015. aug. 10. 18:47
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!