Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési probléma?

Merevedési probléma?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel egyszerűen nem tudunk semmi csinálni, mert lelankadok. Nem ez az első eset, már nagyon régóta megvan ez a baj. Már nem csinálok semmit (értem itt maszturbálás), de egyszerűen nem megy. Lassan 1 hónap alatt 1-2 alkalomkor csináltam, de semmi többet. Valami tanácsot kérhetnék?

2015. aug. 10. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Légy ott fejben. Ne parázz rá. Légy természetes.
2015. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Masztizz csak nyugodtan ennek nem az az oka .Az a baj,hogy egyre jobban rágölcsölsz.Ez meg azért van ,mert nagyon meg akarsz felelni mindennek .Miközben ez foglalkoztat,elmulik a merevedés is .A szex az agyban játszódik,a pö**ünk csak kellék hozzá .Azt játszátok el ,ma szó sem lehet sexről,csak egy próba erejéig mehet,biztos vagyok bent hogy sikerül ,mert ekkor nem nyom a lelki teher .

Az erőltetés nem vezet sehova ,illetve csak lefelé.

Aztán nagyon nehéz ám felállni a padlóról .

Ahogy meglesz az első siker élményed ,utána már nem lesznek godok .

2015. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :) Megpróbálok nem rágörcsölni.
2015. aug. 10. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Szerintem is a rágörcsölés miatt nem áll fel.

2015. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Több,mint fél éve vagyunk együtt..megpróbálok semmi mással foglalkozni,csak az adott ügyre koncentrálni.
2015. aug. 10. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a feszengés az oka,ugyh tényleg mondogasd hogy jo leszel stb.:)
2015. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!