Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési probléma vagy csak...

Merevedési probléma vagy csak szimpla személyes vonás?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy lány vagyok, csak pasi ügyről van szó! A mostani párommal jó a szex, mindig kíván, csak a problémám, az hogy ha hozzá érek nem egy "álló-duzzadt" himtagra találok, hanem később simogatás hatására látszodik hogy tényleg kíván. Még ilyennel nem talalkoztam, előző párom rögtön ágaskodott, ha már csak szoba került a szex. miért lehet ez?! ( talan tulsok egyéni akció!?)

2015. ápr. 21. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig áll, az betegség (priapizmus). Fiatal korban sem kell mindig állnia, ha egyébként kellően le van terhelve fizikailag és szellemileg egyaránt.
2015. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már merevedési probléma, ha merevedik rendesen?
2015. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na akkor én kedves kérdező elmondom neked,mert nem olvasol szexológiát .Nem is kell annak állni,csak a közvetlen behatolás előtt.Ha nem tudnád,ahogy létre jön a merevedés ,a férfi azonnal kész a közösülésre .A férfiaknak nincs szűksége előjátékra,ez csak a nők miatt van.Előjátéknál előszeretettel húzkodjátok rajt a bőrt,és minden húzás közelebb visz az elélvezéshez .Aztán van a csodálkozás ,hogy 2-3 perc után már jön az elélvezés is .

Nem ártana arról sem olvasni,mekkora energiát fektet be egy férfi a szexnél.Nem véletlen mondják a szexuál pszichológusok,a szex végén a férfiakat illetnék meg a simogatást,amit pont ellenkezőleg várnak el nők .

2015. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
27 évesek vagyunk! Nem az a baj h akkor nem áll ,mikor már "ott" tartunk, hanem az h előtte rá kell segiteni kézzel, menet vagy pózváltás közben hamar lankad . Olyan mintha nem lennék elég jo, miközben mondja ő nagyon jo vagyok.Fura nekem. És én még ilyennel nem találkoztam, eddigi párkapcsolataim soran (csak 3)
2015. ápr. 21. 21:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah és nem erőszeretettel húzgálom rajta a bőrt , ahogy kifejezte magát, pont azt szeretném h anelkűl is "jól álljon". És igaz nem olvasok ilyesmit, eddig nem volt kérdésem a témában....
2015. ápr. 21. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!